Mateusza Damięckiego prawie nie da się rozpoznać! Jest zwiastun filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach

Rygorystyczna dieta i wyczerpujące treningi Mateusza Damięckiego (plus masa tatuaży), krótka fryzura Weroniki Książkiewicz i zupełnie nowe wcielenie Mateusza Banasiuka. "Furioza" ma wejść do kin w październiku, teraz pojawił się pierwszy zwiastun.

"Tygodniami przygotowywali się do tych ról. Do tego imponująca fizyczna forma i elektryzujące tatuaże. Zdjęcia aktorów w tych porywających, nowych wcieleniach obiegły internet już jakiś czas temu. Teraz bohaterowie jednego z najbardziej emocjonujących filmów jesieni wracają w oficjalnym zwiastunie 'Furiozy' - filmu, którego nie zapomnicie na długo" - zapowiada dystrybutor, podkreślając, że ma to być "sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar". Czy rzeczywiście tak jest, będzie można przekonać się w kinach od 22 października.

"Furioza" - zobacz zwiastun

Fabuła skupia się na trójce ludzi, którzy kiedyś się przyjaźnili. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się - Dzika (Weronika Książkiewicz). Kiedyś była miłością jego życia, teraz jest doświadczoną policjantką, która składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Zobacz wideo "Furioza" [ZWIASTUN]

W obsadzie "Furiozy" znaleźli się także: Łukasz Simlat, Szymon Bobrowski, Sebastian Stankiewicz i Paulina Gałązka. Scenariusz filmu Cypriana T. Olenckiego powstawał kilka lat i ma być oparty na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Więcej o: