"Psi patrol" już na pokazach przedpremierowych, za tydzień w kinach. Zobacz fragment

Chyba wszyscy rodzice (a przynajmniej znacząca większość) młodszych dzieci znają serial "Psi patrol". 3 września polską premierę będzie miał pełnometrażowy film animowany z Riderem i jego pieskami.

"Psi patrol" to kanadyjski serial animowany, który premierę miał w 2013 roku i ma miliony fanów na całym świecie, także w Polsce. Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky, Zuma i 10-letni chłopiec o imieniu Ryder w każdym odcinku komuś pomagają lub ratują z opresji. Nie inaczej jest w kinowej wersji.  

Rachel Weisz i Daniel Craig Daniel Craig nie chce zostawić w spadku milionów swoim dzieciom. Podobnie jak Sting czy Bill Gates

Psi patrol - o czym opowiada film?

W filmie wyreżyserowanym przez Cala Brunkera Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.

 

Pokazy przedpremierowe odbywają się już w wielu kinach w Polsce, m.in. w należącej do Agory sieci Helios. Oficjalna premiera jest zaplanowana na 3 września. Produkcję można oglądać oczywiście w polskiej wersji językowej. W oryginalnej obsadzie znalazła się m.in. Kim Kardashian, która użyczyła głosu pudelce Delores. Oprócz niej postaci dubbingują np. Iain Armitage, Randall Park i Dax Shepard. 

Zobacz wideo Kayah i Super Girl & Romantic Boys w jednym secie? Męskie Granie Orkiestra zaskoczyła tak, jak tylko ona potrafi

Kristen Stewart jako księżna Diana "Spencer". Jest zwiastun filmu o księżnej Dianie. Zagra ją Kristen Stewart

Więcej o: