Helios zaprasza na ekscytujące seanse! Zobacz repertuar kin od 1 września

Już 1 września na ekranach zadebiutuje romans "After. Ocal mnie", ponadto sieć kin Helios zaprasza na premiery m.in. najnowszego filmu Marvela "Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni" oraz bajkę "Psi Patrol Film". Wyświetlone zostaną także: film familijny "Czarny młyn", najnowsza komedia Kingi Dębskiej "Zupa nic" oraz historia najwierniejszego psa świata - "Lassie, wróć!".

"After. Ocal mnie" to ekranizacja trzeciej części bestsellerowego cyklu, który rozpala wyobraźnię widzów na całym świecie. Tessa staje przed trudną decyzją. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Podczas najbliższego weekendu w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe sieć kin należących do Agory zaprezentuje widzom wszystkie części tej popularnej serii. To będzie wyjątkowa noc pełna niezwykłych uczuć, doznań i namiętności...

 

W nowym filmie studia Marvel "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. Film wyreżyserował Destin Daniel Cretton, a wyprodukowali Kevin Feige i Jonathan Schwartz. Na oczach widzów rodzi się właśnie nowa legenda Marvela!

Zobacz wideo Najnowszy film Marvela - zwiastun

Jest też coś dla całej rodziny

Na najmłodszych kinomanów w repertuarze Heliosa czeka natomiast uroczy film animowany zrealizowany na podstawie uwielbianego przez dzieci na całym świecie serialu "Psi Patrol". To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu, którzy niosą pomoc potrzebującym. Film udowadnia, że żaden piesek nie jest za mały na wielką przygodę!

"Czarny młyn" to natomiast tworzony z rozmachem polski film przygodowy, jakiego jeszcze nie było! Iwo i grupa jego przyjaciół mieszkają w miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Żądnych przygód przyjaciół zaczynają fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem… Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, rozpoczyna się seria dziwnych zdarzeń. Odkrywają, że w Młynie żyje tajemnicza siła, która może stanowić ogromne zagrożenie. Aby się jej przeciwstawić, dzieciaki będą musiały trzymać się razem.

 

W kinach można też oglądać nowy film Kingi Dębskiej. Reżyserka "Zabawy zabawy" zabiera widzów do czasów PRL-u, by ponownie spotkać się z Martą i Kasią - siostrami, które w hicie "Moje córki krowy" próbowały odbudować swoją relację. Teraz spotkają je kilkanaście lat wcześniej; jeszcze gdy były nastolatkami, którym przyszło żyć w jaskrawo barwnych czasach. "Zupa nic" to słodko-gorzka opowieść o świecie, który wszyscy dobrze znamy i za którym tęsknimy - za światem dzieciństwa. Rodzinne relacje nakreślone z wielką czułością i empatią, doza przekory, porcja terapeutycznego śmiechu, wzruszeń oraz ujmująca "melancholia meblościanek". W obsadzie m.in. Kinga Preiss i Adam Woronowicz.

WeseleNowe "Wesele" Smarzowskiego. Jest pierwszy zwiastun

Innego rodzaju powrót kinomanom zapewni "Lassie, wróć!". To chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie, oparta na bestsellerowej książce Erica Knighta, wcześniej już z powodzeniem ekranizowana. Jej najnowsza, czarująca humorem ekranizacja, oferuje zabawną i poruszającą przygodę dla całej rodziny. To kino familijne i bohater, którego kochają wszystkie pokolenia.

Żeby nie było śladówRusza festiwal filmowy w Wenecji. "Temat dominujący to sytuacja kobiet"

6 września w ramach cyklu Kino Konesera widzowie kin Helios będą mogli zobaczyć obsypany nagrodami dramat "Minari". W pogoni za amerykańskim snem Jakob Yi przeprowadza się wraz z rodziną z Kalifornii do sielskiego Arkansas. Jego marzeniem jest stworzyć własną farmę, której plony mogłyby zaopatrywać okolicznych koreańskich sklepikarzy. Pozostali członkowie rodziny nie są niestety zadowoleni z przenosin. Jakby tego było mało, do rodziny dołącza także nieco szelmowska babcia z Korei… To zaskakująca i zawadiacka, a jednocześnie pełna czułości, uniwersalna opowieść o delikatnej sztuce zapuszczania nowych korzeni, która wymaga czasu, cierpliwości i pokory, trafnie nawiązująca do wytrzymałego koreańskiego zioła minari, które wyrośnie wszędzie, gdzie się je posadzi.

Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru dostępne są na stronie: www.helios.pl. Planując wizytę w kinie, a także kupując bilet z wyprzedzeniem, kinomani mogą wybrać najlepsze miejsca i zaoszczędzić więcej. Do zobaczenia na wrześniowych seansach w kinach Helios!