Premiery Canal+ online na nadchodzący tydzień. Do obejrzenia m.in. "Skłodowska" i "Dr. Death"

Co nowego pojawi się na Canal+ online w dniach 13-19 września? Przedstawiamy filmy i seriale, które wkrótce wpadną na platformę streamingową. Wśród zapowiadanych premier między innymi serial opowiadający mrożącą krew w żyłach historię amerykańskiego "doktora śmierci".
Zobacz wideo Enriqe Arce z "Dom z papieru": Hiszpania nie była gotowa na ten serial, ale świat tak

Przedstawiamy tytuły, które będą mieć swoją premierę w najbliższym tygodniu (13-19 września) na platformie streamingowej Canal+ online. Po premierze produkcje można obejrzeć w dowolnym momencie na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji.

"Skłodowska" - premiera online 13 września

 

"Skłodowska" to dramat biograficzny opowiadający o losach Marii Skłodowskiej. Młoda naukowczyni przyjeżdża do Francji, gdzie rozpoczyna studia na Sorbonie. Początki nie są łatwe, ponieważ planów Marii nikt nie traktuje poważnie. Film jest ekranizacją komiksu "Radioactive: Marie & Pierre Curie. A Tale of Love and Fallout" autorstwa Amerykanki Lauren Redniss. Reżyserii podjęła się natomiast Marjane Satrapi, irańsko-francuska twórczyni, najlepiej znana z wyreżyserowania animowanego "Persepolis", opartego na jej własnych wspomnieniach z czasów rewolucji islamskiej. Na ekranie w głównej roli zobaczymy Rosamund Pike, której towarzyszyć będzie Sam Riley w roli Pierre'a Curie.

"After 2" - premiera online 19 września

 

Druga odsłona młodzieżowego hitu opartego na powieściach Anny Todd. Tessa nadal nie potrafi wybaczyć Hardinowi. By zapomnieć o ukochanym, rzuca się w wir obowiązków. Kiedy jednak na jej drodze pojawia się Trevor, okazuje się, że poprzedni ukochany nie zamierza tak łatwo odpuścić. 

"Vigil" (serial), sezon 1 - premiera online 14 września

 

Akcja najnowszego brytyjskiego serialu sensacyjnego produkcji BBC rozgrywa się na pokładzie okrętu podwodnego, gdzie trwa policyjne śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci. W rozwiązanie zagadki angażuje się inspektor Amy Silva. Na przestrzeni sześciu odcinków zobaczymy, jak kobieta wchodzi w konflikt z przedstawicielami marynarki wojennej, samodzielnie próbując prowadzić śledztwo. 

Dr. Death (serial), sezon 1 - 15 września

 

Serial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, które kilka lat temu wstrząsnęły Ameryką. Dr Christopher Duntsch zostaje zatrzymany po tym, jak podczas rutynowych operacji, jego pacjencji doznają trwałych uszkodzeń lub umierają. Pierwszy sezon serialu składa się z ośmiu odcinków, w których zagrali między innymi Joshua Jackson, Christian Slater, Alec Baldwin czy Carrie Preston.

Więcej o: