"Venom 2: Carnage". Kiedy trafi do kin?

Premiera filmu "Venom: Let There Be Carnage", podobnie jak wielu innych wyczekiwanych w tym roku produkcji, była kilkukrotnie przesuwana. Kiedy zobaczymy na kinowym ekranie jedną z najbardziej złożonych postaci Marvela?

"Venom 2: Let There Be Carnage" zadebiutuje na wielkim ekranie już za niecały tydzień, 1 października. Na premierę w Polsce będzie trzeba natomiast poczekać jeszcze dwa tygodnie - zobaczymy ten film w kinach dopiero w połowie miesiąca, czyli 15 października.

Kristen Stewart w filmie 'Spencer'Nowy zwiastun "Spencer". Kristen Stewart odtworzyła akcent Diany

Venom - jedna z najbardziej złożonych postaci Marvela

Venom jest uznawany za jedną z najbardziej złożonych postaci Marvela. Film opowiada historię dziennikarza Eddiego Brocka, w którego wcieli się aktor Tom Hardy. Ciało Eddiego na skutek pewnego eksperymentu scaliło się w jedno z obcą formą życia, czyli z tytułowym Venomem.

Pierwsza część z 2018 roku została okrzyknięta sukcesem. Wiele osób zastanawiało się, czy część druga będzie bardziej brutalna i mroczna od pierwszej, co można było podejrzewać po obejrzeniu pierwszych zwiastunów, które opublikowano. Wiadomo już jednak, że te domysły nie znajdą odzwierciedlenia w "Venomie 2". Sklasyfikowano go jako PG-13 (klasyfikacja służy nadawaniu ograniczeń wiekowych filmom, wchodzącym do amerykańskiej dystrybucji, a PG-13 oznacza, że niektóre materiały mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej 13. roku życia). W skrócie mówiąc, część druga w będzie w tej kwestii na równi z pierwszą.

Roger MichellReżyser "Notting Hill" nie żyje. Roger Michell miał tylko 65 lat

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?
Więcej o: