Nowe seriale Netflix w październiku. Zobaczymy "The Office" oraz kolejne sezony "Dynastii" i "You"

Październik na Netlfiksie będzie miesiącem zarówno premier, jak i długo wyczekiwanych powrotów. Seriale w gwiazdorskiej obsadzie, kultowe tytuły zapowiadają się obiecująco, ale czy to wystarczy, aby przekonać abonentów do dalszej subskrypcji platformy po podwyżce? Przekonaj się!
Zobacz wideo 'Bramę do piekła' przypadkiem stworzyli naukowcy z ZSRR

Od października subskrybenci platformy Netflix, którzy zdecydowali się na najwyższy pakiet, będą płacić co miesiąc o 8 złotych więcej. Po tym, jak platforma coraz agresywniej ogranicza dostępne treści, wielu użytkowników zastanawia się nad sensem dalszego utrzymywania abonamentu. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z zapowiedziami na kolejny miesiąc. Jest na co czekać!

 

Świeża dawka emocji - "Ty", sezon 3. - 15 października

Joe Goldberg powraca w nowej roli - staje się głową rodziny. Ułożone i pozornie spokojne życie młodego ojca staje pod znakiem zapytania, gdy w zasięgu pojawia się nowy obiekt jego obsesji.

W 3. sezonie "Ty" będziemy mieli okazję poznać młodszą wersję głównego bohatera. Pojawią się sceny retrospektywne. Jack Fisher wystąpi jako młody Joe z czasów nastoletnich.

 

Dalsze intrygi Carringtonów - "Dynastia", sezon 4. - 22 października

Pod koniec października w naszych domach ponownie zawita remake kultowej opery mydlanej z lat 80. W 4. sezonie rodzina Carringtonów nie wychodzi z formy - ślub, pogrzeb, nowy członek rodziny, ostre konflikty - a wszystko owiane luksusem i wieczną walką o władzę.

 

Wyczekiwany tytuł miesiąca - "Biuro", sezon 1.-9. - 23 października

Na platformę trafi wszystkie dziewięć sezonów przygód pracowników Dunder Mifflin w Scranton. Kierownikiem jest ekscentryczny Michael Scott, który za obiekt do swoich niewybrednych żartów wybrał sobie cichą recepcjonistkę Pam Beesly. Piątkę głównych bohaterów uzupełniają również podlizujący się szefowi Dwight Schrute, utalentowany sprzedawca Jim Halpert oraz pracownik tymczasowy Ryan Howard. Serial był emitowany w latach 2005-2013 i ma status kultowego. 

 
Więcej o: