Nowości w Playerze październik 2021. Przeglądamy listę premier. "Boże ciało", "To", "Obecność"

Player zapowiedział nowości w październiku. Wśród produkcji nie zabraknie komedii czy trzymających w napięciu filmów grozy. Co w tym miesiącu?

Gołym okiem widoczna jest zmiana platformy TVN-u, która spełnia swoje obietnice. Od początku 2021 roku realizuje nowy plan modelu biznesowego i cały czas walczy o uatrakcyjnianie oferty. Każdego miesiąca przybywają zaskakujące tytuły. Co dołączy do biblioteki Playera w tym miesiącu?

Zobacz wideo Uwielbiasz filmy i seriale? Te aplikacje warto mieć w swoim telefonie

Nowości na Playerze - "Duchy moich byłych", "Obecność", "Obecność 2" - 1 października

Miesiąc zaczynamy z wysokiego C. Nie lada gratka dla miłośników horrorów, czyli dwie części "Obecności" Jamesa Wana. Vera Farmiga i Patrick Wilson wcielający się w małżeństwo Warrenów stali się już jedną z najbardziej uwielbianych przez widzów ekranowych par. W komedii "Duchy moich byłych" Matthewa McConaugheya odwiedzą jego eks i zmienią hierarchię wyznawanych przez niego wartości.

 

Nowości na Playerze - "Kobiety pragną bardziej", "Infiltracja", "1800 gramów" - 8 października

"Infiltracja", będąca luźnym remakiem hongkońskiego "Infernal Affair", jest obowiązkową pozycją. W filmie Martina Scorsese znajdziemy ironię, dystans, wybitne dialogi, hollywoodzki rozmach i gwiazdorską obsadę - Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson, Matt Damon, Vera Farmiga, Martin Sheen.

 

Nowości na Playerze - "Boże Ciało", "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu", "Krwawy diament", "Millerowie" - 15 października

Znakomite "Boże ciało" Jana Komasy obsypane nagrodami przedstawia historię opartą na prawdziwych wydarzeniach. Dwudziestoletni Daniel zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka. Wyjeżdża na drugi koniec Polski, aby pracować w stolarni. Zamiast tego zaczyna udawać księdza. Jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców.

 

 Nowości na Playerze - "Constantine", "Magic Mike XXL", "Coma" - 22 października

Oparty na motywach komiksu "Hellblazer" film akcji "Constantine" przedstawia losy egzorcysty Johna Constantine’a, który musi stanąć do walki o dusze wszystkich ludzi, aby ocalić siebie od wiecznego potępienia. 

 

 Nowości na Playerze - "Księgowy", "To", "To: rozdział 2." - 29 października

Player zadbał również o fanów Stephena Kinga i do swojej biblioteki dołączy jego filmowe adaptacje. W pierwszej części "To" widzowie poznają mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka, w którym pojawia się zło w postaci klowna. W kontynuacji powraca po 27 latach.

 
Więcej o: