Czy to się może udać? Jest zwiastun nowej wersji "Kevina samego w domu". I niespodzianka

Tym razem to Max zostanie sam w domu. Archie Yates, który ma na koncie rolę najlepszego przyjaciela tytułowego bohatera filmu "Jojo Rabbit", pojawia się w pierwszym zwiastunie nowej wersji kultowego świątecznego hitu "Kevin sam w domu".

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Wielka rodzina, szykująca się w okresie świątecznym w daleką podróż? Jest. Chłopiec, który z jakiegoś powodu zostaje w domu sam? Jest. Matka, która będzie starała się do niego wrócić? Jest. Dwójka włamywaczy, którzy starają się dostać do - jak im się wydaje - opuszczonego domu? Jest.

W tym ostatnim przypadku nastąpiła największa zmiana, bo tym razem to damsko-męska para będzie próbowała okraść dom pomysłowego dzieciaka o imieniu Max. W złoczyńców wcielają się Rob Delaney i Ellie Kemper.

Był "Kevin sam w domu", teraz czas na Maksa

Niespodzianką dla fanów oryginalnej wersji z 1990 roku jest pojawienie się w zwiastunie Devina Ratraya, który grał brata Kevina - Buzza. Wygląda na to, że został policjantem - na jego ramieniu wyszyte jest nazwisko McAllister.

Zobacz wideo "Home Sweet Home Alone" - zwiastun. Czyli kolejny dzieciak w święta jak "Kevin sam w domu"

Muszę przyznać, że nie jest łatwo przyzwyczaić się do brytyjskiego akcentu, gdy tak dobrze zna się oryginał...

"Home Sweet Home Alone" to już szósta część serii. Oprócz dwóch cieszących się niesłabnącą popularnością części, w których zagrał Macaulay Culkin, powstały dużo mniej udane "Alex sam w domu", a potem " Kevin sam w domu - po raz czwarty" (tytułową rolę zagrał Mike Weinberg) oraz "Finn sam w domu: Świąteczny skok".

Nowa produkcja powstała dla platformy streamingowej Disney+. Premiera filmu, w którym grają także m.in. Pete Holmes, Aisling Bea oraz Kenan Thompson, jest zaplanowana na 12 listopada. To oznacza, że nie będziemy mogli go od razu zobaczyć w Polsce - Disney+ planuje start w naszym kraju dopiero w przyszłym roku.

Więcej o: