Buzz Astral dostał własny film. "Nikt nie prosił, każdy potrzebował" [ZWIASTUN]

Buzz Astral to jeden z głównych bohaterów serii "Toy Story", a już w przyszłym roku na ekrany kin ma wejść film, w którym zobaczymy go nie w dziecięcym pokoju, a w kosmosie, w tytułowej roli. Zwiastun jest naprawdę świetny.

"Jak zobaczyłem tytuł w powiadomieniu to się przeraziłem, ale jak obejrzałem zapowiedź to zobaczyłem, że to może być coś cudnego, powrót do przeszłości po prostu", "Nikt nie prosił, każdy potrzebował", "Czuję się jakbym widział połączenie Wall-e'ego, Star Warsów i Strażników Galaktyki w jednym zwiastunie", "No dobra, gdy po raz pierwszy usłyszałem, że ma być film z Buzzem, lekko się obawiałem. Jednak ten zwiastun sprawił iż produkcja wydaje mi się bardziej interesująca" - komentują ludzie pod zwiastunem na You Tubie. Rzeczywiście, trailer filmu "Buzz Astral" wygląda naprawdę dobrze.

Buzz Astral w roli tytułowej - zobacz zwiastun

Zobacz wideo "Buzz Astral" [ZWIASTUN]

Fantastycznie zmontowany, z animacją na wysokim poziomie, do którego wytwórnia Pixar zdążyła nas już przyzwyczaić, i z muzyką, która jak żadna inna chyba nie pasuje do tego klimatu. W tle słyszymy utwór "Starman" Dawida Bowiego. "Buzz Astral" (angielski tytuł to "Lightyear", w oryginalnej wersji językowej Buzz będzie miał głos Chrisa Evansa) opowiada o kosmonaucie, który stał się inspiracją dla zabawki Andy’ego, która "ożywa" w uwielbianej przez widzów serii "Toy Story". W polskiej wersji językowej - ku radości wielu fanów - usłyszymy Łukasza Nowickiego, który już wcześniej użyczył głosu Astralowi.

Więcej o filmach poczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Reżyserem filmu jest Angus MacLane ("Gdzie jest Dory?"), a za scenariusz odpowiada Pete Docter, zdobywca Oscara za scenariusze do filmów "W głowie się nie mieści", "Co w duszy gra" oraz "Odlot". To kolejne fakty, które pozwalają być dobrej myśli na temat tej produkcji.

Premiera animacji jest zaplanowana na przyszły rok.

Więcej o: