Michał Szpak debiutuje w filmie. Zobacz fragment z jego udziałem

5 listopada na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna "To musi być miłość", która opowiada o trzech siostrach i ich miłosnych perypetiach. W filmie wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok Małgorzaty Kożuchowskiej czy Tomasza Karolaka, zadebiutuje Michał Szpak. Zaśpiewa jedną ze swoich ballad.

Michał Szpak zdecydował się na udział w filmie po przeczytaniu scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej. Artysta wystąpił w scenie, w której, oprócz niego, zobaczymy m.in.: Macieja Rocka, Karolinę Szymczak (prywatnie żonę Piotra Adamczyka), a także główne postaci filmu (które zagrali: Tomasz Karolak, Ina Sobala, Anna Smołowik, Mateusz Rusin i Rafał Królikowski). Losy wszystkich bohaterów przecinają się podczas imprezy, którą swoim występem dopełnia Michał Szpak.

Zobacz wideo "To musi być miłość" - zwiastun kolejnej komedii romantycznej z Tomaszem Karolakiem

Więcej informacji na temat filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Michał Szpak w filmie - zobacz fragment

Wykonany w akustycznej wersji utwór "Po niebo" ma oddać klimat romantycznej komedii "To musi być miłość", która opowiada o tym, że cuda się zdarzają, a miłość to najpotężniejsze uczucie na świecie, mogące wszystko przezwyciężyć.

 

- Niezależnie od tego, kim jesteśmy, gdy znajdziemy się na drodze miłości, potrafimy o nią walczyć ze wszystkich sił. Ten film uczy, jak to robić i przypomina o tym, że warto ten wysiłek podjąć. Wierzę, że bohaterowie "To musi być miłość" dostarczą widzom nie tylko śmiechu i wzruszeń, ale także przypomną im, co jest tak naprawdę ważne w codziennym życiu – tak o filmie mówi Tomasz Karolak.

Kanye West - jego utwór otwiera zestawienie "Rolling Stone" aktualizuje listę 500 piosenek wszech czasów. Pierwszy raz od 17 lat

W filmie zobaczymy również Ilonę Ostrowską, Jana Englerta i Małgorzatę Zajączkowską.

Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć (Oficjalny Teledysk) "Czy ten gość z Jeden Osiem L już zapomniał?". Raper zdradza, jak zakończyła się miłość z piosenki

Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda? „To musi być miłość" jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.

Więcej o: