"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Kultowa komedia wraca. Mamy zwiastun - są nowe postaci

Kultowa seria komedii "Kogel Mogel" wraca do kin. Już 7 stycznia premiera jej czwartej odsłony pt. "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Widzowie zobaczą dalsze losy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, jak i nowych, brawurowo wkraczających w świat rodzin Zawadów i Wolańskich. Prezentujemy zwiastun filmu - poznajcie nowych bohaterów i zobaczcie, co tam robi Dorota Stalińska.

Widzowie mogą spodziewać się nieco rozbudowanego wątku filmowej pary, która zyskała ich ogromną sympatię – Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) i Piotrusia (Maciej Zakościelny). Dołącza do nich barwna postać mamusi…

Nie od razu było wiadomo, kto zagra mamę Marlenki. Mieliśmy casting do tej postaci. Gdy przyszła Dorota Stalińska i zrobiła szpagat na zdjęciach próbnych, to nas oczarowała. Wiedzieliśmy, że tylko ona idealnie się do tego nadaje – mówi Ilona Łepkowska, która – tak jak przy wszystkich poprzednich częściach – odpowiada za scenariusz filmu.

"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Fabuła filmu i nowi bohaterowie

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

 

W obsadzie czwartej części "Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger.

>>> Więcej informacji na stronie Gazeta.pl<<<

Zobacz wideo "Kogel Mogel" to film jakby kultowy. Za co ludzie go tak kochają? Za te cytaty!

Przypomnijmy, że trzecia część kultowej polskiej komedii zaliczyła najlepsze otwarcie kinowe w 2019 roku. W pierwszy weekend wyświetlania produkcję zobaczyło blisko pół miliona osób - dokładnie 578 016 widzów. Tym samym "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" stał się siódmym polskim filmem z najlepszym otwarciem po 1989 roku (miejsce 13. w klasyfikacji ogólnej dla polskich i zagranicznych filmów). Jak informował Gazeta.pl dystrybutor filmu Next Film, w ciągu kolejnego weekendu "Miszmasz" obejrzało następnych 445 873 osób. To oznacza, że od premiery zobaczyło go 1 380 318 widzów. W czasie dystrybucji kinowej na kontynuację kultowej komedii wybrało się dokładnie 2 391 912 osób.