Komedie romantyczne dla młodzieży - najlepsze propozycje na święta

Komedie romantyczne dla młodzieży to dobry wybór na świąteczne dni. Szukasz klimatycznych tytułów w zimowej aurze, a może interesują Cię po prostu hity dla nastolatków? Sprawdź nasz przegląd obowiązkowych tytułów nie tylko od święta.

Komedie romantyczne dla młodzieży warte obejrzenia - aktualna propozycja 

Szukasz filmu na wieczór? Sprawdź komedie romantyczne dla młodzieży, które są warte obejrzenia oraz listę produkcji, czekających na Twoją ocenę. 

Komedie romantyczne dla młodzieży - co obejrzeć w nadchodzące święta? 

Świąteczny maraton filmowy to ulubiona tradycja większości nastolatków. Po burzliwych dyskusjach przy stole i serii krępujących pytań miło jest odpłynąć przy dobrym tytule. Co warto obejrzeć w nadchodzące święta? Sprawdź nasze propozycje komedii romantycznych dla młodzieży.

Zobacz wideo Świąteczne filmy. Jakie lubimy najbardziej?

Komedie romantyczne dla młodzieży - lista najlepszych filmów: 

Oto lista wybranych komedii romantycznych dla młodzieży:

Filmy romantyczne dla młodzieży na święta - ''Miłosna pułapka'', 2021 r., reż. Hernán Jiménez

Zabawna historia o poszukiwaniu miłości przez Internet. Młoda dziennikarka, która prowadzi kolumnę na temat nieudanych randek, postanawia przełamać złą passę i zaskoczyć swojego wirtualnego chłopaka niezapowiedzianą wizytą. Z pozoru przewidywalna fabuła ma bardzo zaskakujący koniec z ważnym przesłaniem dla tych, którzy za wszelką cenę nie chcą być sobą. 

Które jeszcze filmy romantyczne dla młodzieży na święta zasługują na uwagę?

Komedie romantyczne dla młodzieży - ''W śnieżną noc'' 2019 r., reż. Luke Snellin

"W święta wszystko może się zdarzyć zarówno coś dobrego, jak i coś złego" - kwestia wypowiedziana przez jednego z bohaterów jest najlepszym podsumowaniem tego filmu. W wigilijną noc na senne miasteczko nadciąga śnieżyca, podczas której opadną wszystkie maski, a skrywane uczucia znajdą drogę na powierzchnię. Czy grupa licealistów jest na to gotowa?

Komedie romantyczne dla młodzieży - ''Wynajmij sobie chłopaka'' 2019 r., reż. Chris Nelson

Historia dochodowej randki, która staje się początkiem dobrze prosperującego biznesu. Młody chłopak w pogoni za marzeniem gubi się w tłumie alternatywnych osobowości. Film obnaża brutalne zasady w świecie nastolatków i stawia przed widzem ważne pytania: czy wszystko jest na sprzedaż i ile trzeba zapłacić za prawdziwe uczucie?

Nieoczywiste komedie romantyczne - ''Sierra Burgess jest przegrywem'' 2018 r., reż. Ian Samuels

Kolejna propozycja, która demaskuje zasady gry w dojrzewanie. Czasami najtrudniej jest być sobą, o czym najlepiej wie główna bohaterka. Czy zwykłej dziewczynie uda się spełnić marzenia i zyskać akceptację w szkolnej społeczności, gdzie liczy się przede wszystkim wygląd i popularność? 

Komedie romantyczne dla młodzieży - ''Po prostu być'' 2016 r., reż. Joshua Caldwell

To historia w klimacie kultowego Notting Hill, fabuła skupia się na relacji gwiazdy ze zwykłym śmiertelnikiem. Film opowiada o popularnym muzyku młodego pokolenia, który podczas ucieczki przed tłumem rozhisteryzowanych fanek poznaje zwyczajną dziewczynę. Czy jest to typowa komedia romantyczna? Zdecydowanie nie, oprócz wątku relacji pojawia się też temat samotności oraz lęków, czyli problemy, z którymi młody widz może się utożsamić.

Komedie romantyczne dla młodzieży - ''SPF-18'' 2017 r., reż. Alex Israel

Lekka forma dla tych, którzy już tęsknią za wakacjami. Czwórka nastolatków ma szanse na wakacje życia w luksusowych warunkach. Jakie niespodzianki przyniesie lato?

Zobacz też: HBO - filmy świąteczne 2021. Grudniowe premiery i najlepsze filmy na Boże Narodzenie

Więcej o: