Alicja Bachleda Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Zobacz teaser

28 stycznia do kin trafi film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". To kontynuacja komedii, którą na wielkim ekranie obejrzało ponad milion widzów. W obsadzie m.in. Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski i Maciej Zakościelny. Prezentujemy teaser filmu.

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi, faceci znowu ruszają do akcji. Po sukcesie pierwszej części filmu - "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - zobacz zapowiedź

Zobacz wideo "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZWIASTUN]

O czym opowie nowy film? W nowej odsłonie komedii o męskich "słabościach" Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian – poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

– Przyjemnie jest wrócić na plan tego filmu i spotkać się z bohaterami, których bardzo lubię. To była niezwykle sympatyczna przygoda. Film jest pełen humoru i wzruszeń, jednak parę kwestii jest poważnych, nie wszystko jest komedią. Na pewno jest rozrywkowy, ale również wiele kobiet i mężczyzn odnajdzie w nim siebie, więc będzie też sentymentalnie i nostalgicznie – mówi Alicja Bachleda Curuś.

Więcej tekstów o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" wyreżyserował Sylwester Jakimow. Za scenariusz odpowiadali Alina Puchała, Adam Musielski i inni. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Więcej o: