Filmy dla całej rodziny na sylwestra. Najlepsze propozycje na filmowy seans w ostatnią noc roku

Jakie filmy dla całej rodziny na sylwestra warto wybrać, by doskonale się bawić? Poznaj tytuły produkcji, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Sprawdź listę filmów na ten wyjątkowy wieczór.

Filmy dla dzieci na sylwestra: co obejrzeć wspólnie z bliskimi?

Jakie filmy dla dzieci na sylwestra warto wybrać? Jeśli szukasz produkcji familijnej, którą obejrzysz wspólnie z nieco starszymi pociechami, zdecyduj się na seans z filmem w reżyserii Stephena Chbosky’ego i włącz "Cudownego chłopaka" z 2017 roku.

Wyjątkowa opowieść przybliża losy małego Auggiego (Jacob Tremblay), który urodził się ze zdeformowaną twarzą. 10-latek obawia się dnia rozpoczęcia szkoły i liczy na to, że rówieśnicy będą traktować go normalnie. Kiedy jednak tylko zjawia się w szkole, od razu wzbudza wielką sensację. W końcu odnajduje wsparcie w Summer (Millie Davis), z którą się zaprzyjaźnia. 

W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Co obejrzeć całą rodziną w sylwestra? Przenieście się do świata jaskiniowców!

Nie wiesz, co obejrzeć z całą rodziną w sylwestra? Zdecyduj się spędzić czas z bliskimi, śledząc losy bohaterów z filmu "Krudowie" (reż. Chris Sanders i Kirk De Micco) z 2013 roku. Dajcie się wciągnąć w doskonałą zabawę, śledząc perypetie zwariowanej rodziny, żyjącej w czasach prehistorycznych.

Rodzina Krudów każdego dnia przestrzega wyznaczonych zasad, by unikać niebezpieczeństw, czyhających na każdym kroku w prehistorycznym świecie. Nad bezpieczeństwem bliskich czuwa Grug, który nie ufa żadnym nowościom i twardo trzyma się tego, co jest mu znane. Jego dorastająca córka Eep jest jednak ciekawa świata i nie chce całego życia spędzić w jaskini. Pewnej nocy dziewczyna opuszcza schronienie i spotyka chłopaka, Guya, potrafiącego rozpalać ogień. Eep dowiaduje się od niego o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Wkrótce cała rodzina, wraz z Guyem, opuszcza jaskinię. Rodzina wyrusza w pełną przygód wyprawę, poszukując nowego domu. Wspaniała, pełna humoru historia o jaskiniowcach spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym widzom.

Zobacz wideo Popkultura odc. 95

Jaki film dla dzieci na sylwestra? Zobaczcie, jak Kubuś Puchatek obchodzi Nowy Rok

Jaki film dla dzieci na sylwestra warto pokazać najmłodszym pociechom? "Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku" (2002) to wybór, który przypadnie do gustu dzieciom, uwielbiającym przygody sympatycznego bohatera filmów Walta Disneya.

Po Gwiazdce nadchodzi Nowy Rok. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu gromadzą się na przyjęciu, zorganizowanym przez Królika. Goście zaczynają irytować gospodarza, który odgraża się, że wyprowadzi się z domu. Wszyscy starają się udobruchać Królika i zapewniają go, że zaczną inaczej się zachowywać. Tym sposobem Tygrysek przestaje brykać, Puchatek staje się ponury, rezygnując ze swojego ulubionego miodku, natomiast Prosiaczek postanawia zwalczyć strach. Przedstawcie najmłodszym wyjątkowych mieszkańców Stumilowego Lasu – z nimi nie zabraknie okazji do dobrej zabawy w sylwestra.

Filmy familijne na sylwestra: lista najciekawszych propozycji

Inne filmy familijne na sylwestra? Lista kilku propozycji pomoże Ci sięgnąć po coś, co zainteresuje i rozbawi całą rodzinę. Możesz wybierać z filmów w klimatach fantasy "Noc w muzeum" (2006), jak i zabawnych komedii, takich, jak "Mikołajek" (2009). Wśród filmów, które przypadną do gustu małym i nieco starszym widzom, znajdziesz też aktorskie wersje klasycznych filmów animowanych Disneya – pełnego magii "Kopciuszka" (2015), rozśpiewaną "Piękną i Bestię" (2017) czy "Aladyna", w którym nie brakuje wspaniałych przygód.

Poznaj listę filmów familijnych, które możesz obejrzeć w sylwestra wspólnie z rodziną:

 • "Noc w muzeum", reż. Shawn Levy, 2006
 • "Mikołajek", reż. Laurent Tirard, 2009
 • "Karate Kid", reż. Harald Zwart, 2010
 • "Hugo i jego wynalazek", reż. Martin Scorsese, 2011
 • "Kopciuszek", reż. Kenneth Branagh, 2015
 • "Piękna i Bestia", reż. Bill Condon, 2017
 • "Młody renifer Alex", reż. Guillaume Maidatchevsky, 2018
 • "Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa", reż. Lasse Hallström i Joe Johnston, 2018
 • "Aladyn", reż. Guy Ritchie, 2019

Filmy dla dzieci na sylwestra: lista animacji, które warto zobaczyć z pociechami         

Na liście filmów dla dzieci na sylwestra znajdują się również produkcje animowane. Wciągające historie ze zwariowanymi bohaterami dadzą każdemu wiele okazji do śmiechu i sprawią, że ostatnia noc w roku upłynie na doskonałej zabawie. Wśród filmowych propozycji dla dzieci możesz wybierać z hitów Disneya, takich, jak "Zaplątani" (2010) czy "Kraina Lodu" (2013) i "Kraina Lodu II" (2019). Wszystkim spodobają się również potwornie zabawne historie, zaprezentowane w filmach z serii "Hotel Transylwania". A co powiesz na spędzenie czasu z rodziną superbohaterów? Niezwykłe przygody tych bohaterów poznasz dzięki filmom "Iniemamocni" (2002) i "Iniemamocni II" (2018).

Lista filmów dla dzieci, które umilą sylwestrową zabawę:

 • "Zaplątani", reż. Nathan Greno i Byron Howard, 2010
 • "Ralph Demolka", reż. Rich Moore, 2012
 • "Strażnicy marzeń", reż. Peter Ramsey, 2012
 • "Hotel Transylwania", reż. Genndy Tartakovsky, 2012
 • "Hotel Transylwania 2", reż. Genndy Tartakovsky, 2015
 • "Hotel Transylwania 3", reż. Genndy Tartakovsky, 2018
 • "Kraina lodu", reż. Chris Buck i Jennifer Lee, 2013
 • "Kraina lodu II", reż. Chris Buck i Jennifer Lee, 2019
 • "Zwierzogród", reż. Byron Howard i Rich Moore, 2016
 • "Sekretne życie zwierzaków domowych", reż. Chris Renaud i Yarrow Cheney, 2016
 • "Sekretne życie zwierzaków domowych", reż. Chris Renaud, 2019
 • "Iniemamocni", reż. Brad Bird, 2004
 • "Iniemamocni II", reż. Brad Bird, 2018

Zobacz też: "Wiedźmin": obsada - poznaj aktorów, wcielających się w najważniejszych bohaterów serialowego hitu od Netfliksa

Więcej o: