Zendaya w sukni inspirowanej pajęczą siecią na premierze "Spiderman: Bez drogi do domu"

Zendaya na premierze filmu "Spiderman: Bez drogi do domu" w Los Angeles pojawiła się w sukni inspirowanej pajęczą siecią, co musiało zwrócić uwagę wszystkich będących tam osób. Film do polskich kin wchodzi 17 grudnia.

"Spiderman: Bez drogi do domu" jest bardzo wyczekiwanym filmem Marvela, bo zbiera dobre recenzje i oferuje nie tylko powrót Toma Hollanda w roli Petera Parkera i Zendayi jako jego ukochanej, ale także wielu złoczyńców, których znamy z poprzednich filmów o Człowieku-Pająku.

Zobacz wideo Zwiastun nowego Spider-Mana. Premiera filmu już w grudniu

Spiderman powraca, Zendaya z Tomem Hollandem

Na premierze nie zabrakło członków obsady, w tym Toma Hollanda i Zendayi, którzy od niedawna oficjalnie pokazują się jako para nie tylko na ekranie.

Kadr z drugiego sezonu serialu 'Wiedźmina' na Netfliksie."Wiedźmin 2". Jedno "Hmmm" Henry'ego Cavilla wyraża więcej niż tysiąc słów

A co z fabułą najnowszego filmu Marvela? Peter Parker musi się zmierzyć z największym wyzwaniem w swoim życiu. W wyniku manipulacji i kłamstw Mysterio (poznaliśmy go w filmie "Spiderman: Daleko od domu") na jaw wyszła tożsamość superbohatera. Peter nie jest już anonimowym nastolatkiem i musi zmierzyć się z gniewem opinii publicznej, która wierzy, że jest perfidnym mordercą.

'Jak nakarmić dyktatora' Witolda Szabłowskiego jedzie do Hollywood. Prawa do ekranizacji kupiła firma Channinga TatumaChanning Tatum wyprodukuje serial na podstawie książki Witolda Szabłowskiego

Atmosfera staje się tak napięta, że Peter prosi o pomoc Doktora Strange - w tej roli Benedict Cumberbatch. Razem rzucają zaklęcie, które ma sprawić, że świat zapomni, kim naprawdę jest Spider-Man. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z ich planem...

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W obsadzie ponownie pojawili się Tom Holland, Zendaya, Jon Favreau, Jacob Batalon, Marisa Tomei, wcześniej wspomniany Benedict Cumberbatch, znany z innych filmów Marvela. Do ekipy dołączyli też aktorzy znani z filmów o Spidermanie, w których tytułową postać grali Andrew Garfield oraz Tobey Maguire: Alfred Molina w roli doktora Octopusa czy Willem Dafoe jako Zielony Goblin.  Za reżyserię odpowiedzialny jest Jon Watts, a scenariusz napisali Chris McKenna i Erik Sommers.

Więcej o: