"Zaginione miasto". Sandra Bullock i Channing Tatum w pierwszym zwiastunie przygodowej komedii

W nadchodzącym filmie "Zaginione miasto" Sandra Bullock wciela się w Lorettę, pisarkę, której zmyślony świat okazuje się o wiele bardziej prawdziwy, niż by tego chciała. Kiedy w nadziei na zdobycie tajemnego skarbu porywa ją miliarder (Daniel Radcliffe), z odsieczą wyrusza Alan (Channing Tatum), model występujący na okładkach książek Loretty. Pierwszy zwiastun produkcji wskazuje na to, że może być naprawdę zabawnie.

Wspaniała, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) spędziła swoją karierę, pisząc o egzotycznych miejscach w swoich popularnych powieściach romantyczno-przygodowych. Ich okładki zawsze zdobią zdjęcia przystojnego Alana (Channing Tatum), który głęboko wierzy, że rzeczywiście jest Dashem, głównym bohaterem książek Loretty. Żadne z nich nie spodziewa się, tego, jak książkowo już niebawem splotą się ich losy.

Zobacz wideo POPKultura odc. 95. Sandra Bullock ma powody, by ciepło myśleć o Keanu Reevesie

"Zaginione miasto". Kiedy pisarka zostaje wciągnięta do wymyślonego świata z modelem z okładki

Podczas trasy, na której Loretta promuje wraz z Alanem swoją nową książkę, pisarka zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że kobiecie uda się doprowadzić go do skarbu starożytnego zaginionego miasta z jej najnowszej historii. Chcąc udowodnić, że może być bohaterem w prawdziwym życiu, a nie tylko na kartach książek, Alan wyrusza na ratunek. Wciągnięta w epicką przygodę w dżungli nieprawdopodobna para będzie musiała współpracować, aby pokonać żywioły i znaleźć starożytny skarb, zanim zniknie on na zawsze.

 

W rozmowie z "EW" Bullock i Tatum potwierdzają, że porównania do filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" z Kathleen Turner i Michaelem Douglasem zdecydowanie nie są przypadkowe. - Takich filmów się już nie robi. Chcemy zobaczyć, czy uda się nam strzelić w dziesiątkę z nową wersją historii osadzonej w tym gatunku. To naprawdę wyjątkowa rzecz - zapewnia Tatum. Z kolei Bullock, która jest przy okazji producentką "Zaginionego miasta", podkreśla, że film odwraca typową przygodową konfigurację, w której postać mężczyzny to typ samotnika, a kobieta jest otwarta na wyzwania. - To zabawne, że można tak łatwo wziąć utarte schematy i uczynić je nowymi. Teraz nie powiemy już: "to jest typowa rola kobieca", "to jest typowa rola dla faceta". Możemy się tym bawić i tworzyć zupełnie świeżą dynamikę. Właśnie to tutaj zrobiliśmy.

Oprócz Sandry Bullock, Channinga Tatuma i Daniela Radcliffe'a w filmie zobaczymy również Brada Pitta, który również jest gotowy wkroczyć do akcji, by uratować świat. Do tego w obsadzie znaleźli się Da'Vine Joy Randolph, Oscar Nuñez, Patti Harrison i Bowen Yang.

Więcej o: