"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" na specjalnych pokazach sylwestrowych

Komedia "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" trafi na ekrany kin w całej Polsce 7 stycznia. Za nami pierwszy pokaz przedpremierowy, w którym udział wzięła Anna Mucha, ale nie trzeba czekać, żeby zobaczyć kontynuację kultowej komedii do nowego roku. W sylwestra w wybranych kinach sieci Helios i Multikino odbędą się specjalne pokazy filmu.

W obsadzie czwartej części „Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wyreżyserowała Anna Wieczur.

"Kogel Mogel 4" na specjalnych pokazach sylwestrowych

Podczas rozmowy z Gazeta.pl po pokazie specjalnym Anna Mucha mówiła: – Podoba mi się, że ten film to bardzo aktorskie kino, tak też każda z postaci jest poprowadzona w bardzo konsekwentny sposób. Dorota Stalińska i Kasia Skrzynecka zrobiły to w sposób fenomenalny. Bardzo się cieszę, że brałam udział w tym projekcie: on jest i zabawny, i wzruszający, i są momenty, kiedy ciarki przechodzą.

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" będzie dostępny na pokazach sylwestrowych w kinach sieci Helios i Multikino oraz w wybranych kinach jednosalowych. Listę kin, w których film będzie szeroko dostępny już od 6 stycznia, można sprawdzić na stronie z repertuarem.

Zobacz wideo "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Kultowa komedia powraca [ZWIASTUN]

A na co mamy się nastawić tym razem? Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

Więcej o: