Polski galimatias, szpiegowskie potyczki i śpiewające zwierzaki - to wszystko do zobaczenia w kinach Helios

2022 rok zaowocuje mocą różnorodnych emocji na wielkim ekranie. Wśród pierwszych premier roku jest m.in. polska produkcja "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

O tym, jak zabawna jest najnowsza część kultowej serii "Kogel-mogel", widzowie będą mieli okazję przekonać się już w nadchodzący weekend. Od premiery pierwszej części minęły 33 lata, a wciąż bawi całe pokolenia. Aktorzy grający w najnowszej części "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" przyznają, że jest ona poziomem humoru najbardziej zbliżona właśnie do pierwszej części. Widzowie ponownie zobaczą swoich ulubionych bohaterów i sporo nowych twarzy, które potrafią zrobić niezły galimatias.

Zobacz wideo "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Kultowa komedia powraca [ZWIASTUN]

Druga z premier tego tygodnia to najnowsza odsłona serii "King's Man". Na ten film Helios zaprasza widzów już od 5 stycznia. "King's Man: Pierwsza Misja" przeniesie kinomanów w sam środek szpiegowskich potyczek z łotrami gotowymi wywołać wojnę. Kino szpiegowskie, a w nim przystojni agenci, piękne kobiety, sceny walk przyprawiające o zawrót głowy.

Duże hity na dużym ekranie i pokazy przedpremierowe

Na nadchodzący tydzień Helios przygotował także filmy, które wciąż cieszą się ogromną popularnością. To znany już milionom widzów w Polsce "Spider-Man. Bez drogi do domu", który wspina się po pajęczynie sukcesu i jest blisko pierwszej dziesiątki najbardziej dochodowych filmów w historii kina.

Nie tylko Peter Parker w stroju Spider-Mana pnie się na szczyty przebojów kinowych. Jest też pewna ekipa muzykalnych zwierzaków występująca w filmie "Sing 2", która zbiera same pochwały od kinomanów. W sieci kin Helios jest szansa, aby dołączyć do tej śpiewającej paczki na seansach przedpremierowych przez cały tydzień. Albo zobaczyć, jak w filmie "W 80 dni dookoła świata" obieżyświat i żaba podejmują szalone wyzwanie objechania kuli ziemskiej w czasach, gdy o samolotach nikt jeszcze nawet nie śnił. 

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kolejnym z hitów prezentowanych na ekranach Heliosa jest długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek - "Matrix: Zmartwychwstania". Widzowie, którzy jeszcze nie zdecydowali, czy podążać za Neo w świat Matriksa, mają szansę, aby to uczynić i poczuć jak jest w świecie dwóch rzeczywistości. Matrix jest tym razem jeszcze potężniejszy, bardziej strzeżony oraz niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek.

Pokazy specjalne

10 stycznia w ramach cyklu Kino Konesera w wybranych kinach sieci zaprezentowany zostanie najnowszy film z fenomenalnym Maciejem Stuhrem "Powrót do tamtych dni", w którym filmowa machina czasu zabierze widzów na jedno z wrocławskich osiedli lat 90. Beztroskie, kolorowe i młodzieńcze lata, tylko czy dla rodziny Malinowskich też takie były? Wartościowe kino godne polecenia.

Kolejną propozycją prezentowaną w poniedziałek 10 stycznia w ramach tego cyklu na ekranach części multipleksów Heliosa będzie poruszający film "Moje wspaniałe życie". Widzowie będą mogli podziwiać Agatę Buzek i Jacka Braciaka. Główna bohaterka "jedzie na autopilocie" w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym. Przekonana o tym, że jest w stanie ukryć prawdę, mocno się rozczaruje...

Podczas najbliższego weekendu mamy w planach jednorazowe pokazy filmów "Spider-Man: Bez drogi do domu" (w sobotę) oraz "Matrix: Zmartwychwstania" (w niedzielę) w wersji ukraińskiej w kinach: Helios Poznań, Warszawa Blue City oraz Wrocław Magnolia.

Więcej o: