Nie żyje syn Reginy King. Ian Alexander Jr. miał 26 lat

Amerykańskie media poinformowały w sobotę o śmierci Ian Alexandra Jr. Mężczyzna miał 26 lat i był synem aktorki i reżyserki Reginy King.

"Nasza rodzina jest wstrząśnięta stratą Iana. Był jasnym światłem, któremu tak bardzo zależało na szczęściu innych. Nasza rodzina prosi o szacunek w tym prywatnym czasie" - napisała w oświadczeniu cytowanym przez magazyn "People" Regina King.

Zobacz wideo Piosenki, wiersze, książki. Piękne utwory, które powstały po stracie bliskich

Nie żyje syn Reginy King. Ian Alexander Jr. popełnił samobójstwo

Ian Alexander Jr. zmarł w wieku 26 lat - w środę świętował swoje urodziny. Media przekazały, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Syn Reginy King był DJ-em i muzykiem znanym pod pseudonimem "Desduné". W ubiegłym tygodniu King udostępniła na Instagramie fragment utworu syna. Piosenka "Green Eyes" została wydana 6 stycznia i jeszcze w tym miesiącu Ian miał wystąpić w Los Angeles.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

 

Ian Alexander Jr. był jedynym dzieckiem aktorki i reżyserki Reginy King oraz jej byłego męża, producenta Iana Alexandra Sr. Para rozstała się w 2007 roku po dziesięciu latach małżeństwa. King samodzielnie wychowywała syna i mówiła, że nie jest to łatwe zadanie. Podkreślała jednak, że nic nie jest silniejsze od miłości do dziecka.

"Nie wiesz, czym jest bezwarunkowa miłość. Możesz mówić, że wiesz, ale jeśli nie masz dziecka, to nie wiesz. Kiedy już tego doświadczasz, to jest to najbardziej satysfakcjonująca rzecz na świecie" - cytuje słowa aktorki magazyn "People". 

Regina King - laureatka Oscara, Złotego Globu i Emmy

Regina King jest aktorką i reżyserką. Została nagrodzona w 2019 roku Oscarem oraz Złotym Globem za rolę drugoplanową w filmie "Gdyby ulica Beale umiała mówić". King otrzymała również cztery statuetki Emmy - w 2015 i 2016 roku w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym. Obie nagrody odebrała za rolę w "American Crime".

W 2018 roku po raz trzeci zdobyła Emmy - zdaniem jury King okazała się być najlepszą aktorką za rolę w serialu "Seven Seconds". W 2020 roku po raz czwarty nagrodzono ją Emmy za najlepszą grę w serialu - otrzymała ją za rolę w "Watchmen".

Więcej o: