Filmy podobne do ''After'' - przewodnik po tytułach o zakazanej miłości [filmy młodzieżowe, romantyczne, o miłości]

Filmy podobne do ''After'' to miłe dla oka produkcje, które opowiadają o trudach dorastania w kontekście relacji. Co sprawia, że dwa różne światy przecinają się ze sobą? Sprawdź, jak filmowi bohaterowie walczą o prawdziwą miłość pomimo przeciwności losu.

Filmy młodzieżowe podobne do ''After'' - kultowy tytuł dla młodzieży 

''After'' to obraz z 2019 roku określany mianem młodzieżowej wersji ''Greya''. Film opowiada historię grzecznej dziewczyny o imieniu Tessa i jej miłosnych dylematach. Na wymarzonych studiach dziewczyna zostaje ugodzona strzałą amora i od tej pory nic już nie jest tak, jak dawniej.  Czy przystojny buntownik Hardin zgodnie z przepowiednią złamie jej serce? Tytuł odnosi się do życia przed i po spotkaniu chłopaka, który sprawia, że każdy dzień jest nieprzewidywalny i niesie ze sobą tajemnicę. Obraz stał się prawdziwym młodzieżowym hitem, być może dlatego, że twórcy przy okazji tematu dojrzewania nie omijają też wątku pierwszych doświadczeń seksualnych. Po seansie wielu nastolatków czuje niedosyt, oczarowani historią pierwszej miłości poszukują podobnych tytułów. Interesują Cię filmy młodzieżowe podobne do ''After''? Sprawdź poniższą listę pełną tożsamych produkcji

Filmy romantyczne podobne do ''After'' - które obrazy zasługują na uwagę? 

Schemat, w którym główny bohater zmienia swoje życie pod wpływem miłości, jest bardzo popularny i przyciąga widza jak magnes. Filmy romantyczne podobne do ''After'', gdzie prawdziwe uczucie dyktuje warunki, prezentujemy poniżej. 

Zobacz wideo Widzieliście już nową Popkulturę?

Fajne filmy podobne do ''After'' - lista tytułów 

Oto lista fajnych filmów podobnych do "After":

  • ''Cudowne tu i teraz'', reż. James Ponsoldt, (2013 r.) 

Licealista, który ponad wszystko ceni imprezowy styl życia, musi zweryfikować swoje priorytety pod wpływem dobrej duszy, która stanie mu na drodze. I chociaż na początku nic nie wskazuje na to, że tę dwójkę połączy prawdziwe uczucie, z czasem miłość upomni się o to, co nieuniknione. 

  • ''Love Rosie'', reż. Christian Ditter, (2014 r.)  

Historia dwójki przyjaciół, która kroczy przez życie razem, jednak los woli widzieć ich osobno. I chociaż zawsze mogą na siebie liczyć to i tak nie mogą być razem. Czy ta historia będzie miała swój happy end? I para dzieciaków połączy się w dorosłym życiu? 

  • ''Sztuka dorastania'', reż. Gavin Wiesen, (2011 r.)

George to nastolatek, który żyje z dnia na dzień bez większych aspiracji. Wszystko, co robi, nie ma w sobie ani grama pasji. Narracja zmienia się, gdy samotnik bez planu na przyszłość poznaje popularną Sally. Prawdziwe uczucie sprawia, że chłopak zaczyna walczyć o swoje marzenia i o dziewczynę.  

  • ''Trzy metry nad niebem'', reż. Fernando González Molina, (2010 r.)

Czy buntowniczy Hache, miłośnik wyścigów motocyklowych i przekraczania granic jest w stanie stworzyć stabilny związek z grzeczną nastolatką? Wszystko to, co ich dzieli, jest jednocześnie źródłem wzajemnej fascynacji. Jak zakończy się ta historia? 

  • ''Szkoła uczuć'', reż. Adam Shankman, (2002 r.) 

Co stanie się, gdy najbardziej popularny chłopak w liceum zacznie spotykać się z córką pastora? To romantyczna historia miłości na przekór stereotypom. Główny bohater Landon na początku nie akceptuje swoich uczuć, jednak miłość do uroczej Jamie jest silniejsze niż presja rówieśnicza. 

  • ''Miłość bez końca'', reż.Shana Feste, (2014 r.)

Współczesna historia w klimacie Romeo i Julii. Czy związek nastolatki z dobrego domu i młodego portiera jest możliwy w świecie, w którym rządzi status majątkowy? 

Zobacz też: Filmy dla młodzieży 2022 - filmowy koktajl z emocji. Najciekawsze propozycje o miłości i dorastaniu

Więcej o: