Jason Momoa w "Szybkich i wściekłych". Potwierdzone info!

"Variety" podaje, że Jason Momoa zagra u boku Vina Diesela i reszty ekipy serii "Szybcy i wściekli" w kolejnej, 10. już części.

Zespół oficjalnie powitał Momoę w ekipie za pośrednictwem mediów społecznościowych wpisem zatytułowanym "The Fast Fam (Rodzina - red.) wciąż się powiększa".

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jason Momoa w serii "Szybcy i wściekli". Już powitany w Rodzinie

Film reżyserowany przez Justina Lina jest wstępnie zatytułowany "Szybcy i wściekli 10", a powrócić mają w nim dobrze znani fanom cyklu aktorzy, w tym Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang i Charlize Theron, której nikczemna Cipher ma duże znaczenie w filmach od pewnego czasu. Momoa podobno ma zagrać czarny charakter. Film ma wejść do kin 19 maja 2023 roku.

Momoa jest znany telewizyjnym widzom m.in. z roli Khala Drogo w "Grze o tron", a na dużym ekranie wcielił się m.in. w Aquamana oraz jednego z bohaterów "Diuny". Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w 1999 roku w słynnym "Słonecznym patrolu" - grał tam ratownika Jasona Ioane'a.

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Zachęcony tym doświadczeniem Momoa w 2001 roku przeprowadził się do Los Angeles... i trafił na ścianę. - Nie mogłem znaleźć agenta przez trzy albo cztery lata - mówi. Dziś jednak nie narzeka na brak propozycji - jego kalendarz pęka w szwach na co najmniej trzy lata w przód.

Prywatnie aktor w 2005 związał się z aktorką Lisą Bonet, z którą ma dwoje dzieci: córkę Lolę Iolani i syna Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha. Przez wiele lat spekulowano na temat tego, czy są już po ślubie - mieli się pobrać 15 listopada 2007, ale oficjalnie dopiero w 2017 zdecydowali się na wesele i podpisanie aktu małżeńskiego. Niestety, w styczniu tego roku ogłosili separację i po 16 latach związku się rozstać.

Więcej o: