Kto oprócz Daniela Craiga? Wreszcie jest pierwsza zapowiedź "Na noże 2"

"Na noże" był tak dużym hitem, że Netflix zapłacił 450 mln dolarów za wykupienie praw do nakręcenia kolejnych części. Długo trzymał nas w niepewności, ale teraz wreszcie nowi bohaterowie pojawili się w zapowiedzi.

"W kontynuacji filmu "Na noże" Riana Johnsona detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby odkryć kolejne warstwy tajemnicy, którą skrywa nowa zróżnicowana grupa podejrzanych" - czytamy w oficjalnym opisie. 

Netflix. "Na noże 2" tym razem na greckiej wyspie

W filmie zapowiadającym premiery Netfliksa na 2022 rok pojawia się Daniel Craig, a także reszta obsady. Na razie nie wiemy, jak nazywają się bohaterowie, ale wcielą się w nich: Edward Norton, Dave Bautista, Kathryn Hahn, Janelle Monáe, Ethan Hawke, Leslie Odom Jr, Jessica Henwick i Kate Hudson. Można ich zobaczyć, przewijając do 2:34.

Zobacz wideo Przegląd filmów, które można będzie obejrzeć na platformie Netflix w 2022

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy kontynuacja dorówna pierwszej części? Dava Bautista jest tego pewien. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów aktor mówił:

Naprawdę myślę, że będzie tak dobry, jeśli nie lepszy, niż pierwsza część. Zawsze boję się tak mówić, żeby nikogo nie urazić, ale naprawdę tak uważam. Mamy tu jeszcze bardziej różnorodną grupę bohaterów i myślę, że ludziom się to spodoba.

Pierwsza odsłona tej czarnej komedii kryminalnej trafiła do kin w 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad 300 milionów dolarów. Zdobyła także nominację do Oscara za scenariusz. "Na noże 2" i "Na noże 3" nie trafią już do kin, ale prosto na platformę streamingową Netflix (no, chyba że jej szefowie zdecydują się na ograniczoną dystrybucję na dużym ekranie, by załapać się m.in. na oscarowy wyścig, bo tam regulamin wymaga pokazów w kinach).

Rian Johnson ponownie jest zarówno reżyserem, jak i scenarzystą filmu. Na razie data premiery nie jest znana. 

Więcej o: