"Zakochaj się w kinie" - Helios zaprasza na lutowe seanse i walentynkowy konkurs!

Sieć kin Helios zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest roczny karnet do kina dla dwojga. Dzięki niemu laureaci konkursu będą mogli celebrować swoją miłość do kina przez okrągły rok.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy nagrać 30-sekundowy materiał wideo i wyznać swoją miłość do kina, odpowiadając na pytanie: "za co tak naprawdę kochacie kino?". Nagranie należy wysłać, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.helios.pl/walentynki. Na wyznania miłości sieć czeka do 28 lutego (można to zrobić tylko jeden raz). Liczy się kreatywność, pomysłowość czy też nawiązanie do konwencji ulubionego filmu, a wyznanie, które zauroczy Heliosa najbardziej, zostanie nagrodzone rocznym karnetem do kina dla dwojga. Sieć wybierze jeszcze dziesięć zgłoszeń, które nagrodzi voucherami do kina. 

Luty miesiącem zakochanych w kinach Helios

W lutym na ekranach kin sieci Helios należącej do Agory zagości miłość w wielu odmianach. W "Miłość, seks i pandemia" widzowie poznają historię trzech spragnionych wrażeń przyjaciółek… Z kolei najnowszy film z Jennifer Lopez w roli głównej zatytułowany "Wyjdź za mnie" to pełna zwrotów akcji komedia romantyczna. Widzowie, którzy wybiorą "Miłość jest blisko" przekonają się, czy spełnione marzenie głównego bohatera będzie tym, co uczyni jego życie szczęśliwym. Na miłośników czworonogów czeka komedia "Pies" - pełna humoru historia wyjątkowej przyjaźni, fanów gier zachwyci natomiast film akcji "Uncharted", zrealizowany na podstawie jednej z najbardziej cenionych serii wszech czasów - z Tomem Hollandem ("Spider-Man: Bez drogi do domu") w jednej z głównych ról.

Zobacz wideo Spider-Man: Bez drogi do domu - zwiastun

Więcej informacji na temat filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Szczegóły konkursu: www.helios.pl/walentynki.

Więcej o: