Premiery kinowe i Nieromantyczny Maraton Horrorów w Heliosie. Co jeszcze?

W tym tygodniu oprócz premier, seansów specjalnych czy filmowych poranków, Helios ma w repertuarze np. Nieromantyczny Maraton Horrorów. Dla fanów walentynek też coś się znajdzie.

Czy dwoje ludzi z kompletnie innych światów może pokonać dzielącą ich przepaść? O tym widzowie przekonają się już w najbliższy piątek, wraz z premierą filmu "Wyjdź za mnie". Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki, która jest w związku z Bastianem. Ich wspólny hit zdobywa listy przebojów, a oni postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem "tak" odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc się odegrać, postanawia poślubić nieznajomego, którego wybiera losowo z publiczności… Warto wspomnieć, że 16 lutego film zostanie zaprezentowany także w ramach cyklu Kino Kobiet.

Zobacz wideo "Wyjdź za mnie" - zwiastun

11 lutego na ekranach zadebiutuje także nowość "Miłość jest blisko" - komedia romantyczna Weroniką Książkiewicz i Wojciechem Solarzem. Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, a ich sypialnie dzieli tylko ściana. Natalia pragnie mężczyzny, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji. Pewnego dnia ich marzenia się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną podróżniczkę. W Natalii zakochuje się bogaty dentysta, który chce spełniać jej marzenia...

W repertuarze Heliosa nadal jest też film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" – opowieść o sile przyjaźni, wzruszeniach i szalonych przygodach bohaterów "7 rzeczy...". Jak potoczyły się ich losy? W kolejnej odsłonie komedii Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal spełnia marzenia... A jak wygląda romansowanie w czasie lockdownu? Na to pytanie stara się opowiedzieć najnowsza produkcja Patryka Vegi – "Miłość, seks & pandemia". 

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Moonfall" to z kolei opowieść o wyprawie w kosmos, aby powstrzymać zbliżającą się zagładę Ziemi i odkryć prawdziwą naturę Księżyca. Była astronautka i pracowniczka NASA (Halle Berry) jest przekonana, że ma klucz do uratowania planety, ale wierzą jej jedynie znajomy astronauta (Patrick Wilson) i wielbiciel teorii spiskowych (John Bradley). Wspólnie odkrywają, że... Księżyc nie jest tym, czym myśleliśmy.

W lutym na wszystkich miłośników kina czeka konkurs - do wygrania roczny karnet do kina dla dwojga.

A może maraton filmowy? 

Na miłośników nocnego trybu życia czeka Nieromantyczny Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek 11 lutego będzie można zobaczyć cztery mrożące krew w żyłach produkcje, z przedpremierowym pokazem filmu "Naznaczona" włącznie.

17 lutego w ramach cyklu Kultura Dostępna Helios zaprasza na film "Żeby nie było śladów", wybitny film Jana P. Matuszyńskiego. Widzowie będą świadkami tragicznych wydarzeń związanych ze śmiercią Grzegorza Przemyka i na blisko trzy godziny powrócą do Warszawy lat 80-tych, obserwując represyjność stosowaną wobec polskiego społeczeństwa przez ówczesne władze.

Na familijny seans polecają się animacja "Sing 2" - rozśpiewana przygoda z Busterem Moonem oraz jego ekipą, czy "Skarb Mikołajka". Na dzieci czekać będą także liczne atrakcje podczas najbliższej edycji cyklu Filmowe Poranki. 13 lutego zaprezentowane zostaną bajki z serii "44 Koty".

Więcej o: