Walentynki z HBO GO, Netflix i Amazon Prime. Co ciekawego oferują nam platformy VOD?

Platformy streamingowe mają bogatą propozycję na walentynki. Z pewnością każda para, która zamierza spędzić święto zakochanych przed ekranem, znajdzie coś dla siebie. Co oferują nam HBO GO, Netflix i Amazon Prime?

Są różne sposoby na spędzenie walentynek. Niektórzy wolą ten dzień świętować aktywnie, a inni stawiają na koc, lampkę dobrego wina i dobry film. Platformy VOD, takie jak Amazon Prime, HBO GO, czy Netflix oferują szeroki wybór, zarówno pod względem nowości, jak i najlepszych klasyków. Na jakie pozycje warto w tym roku zwrócić uwagę?

Zobacz wideo Pierwszy zwiastun "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"

Amazon Prime. Co wybrać na tegoroczne walentynki? 

  • "Wyjdź za mnie?" z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem

Katalina jest latynoską gwiazdą muzyki. Kiedy dowiaduje się, że jej partner Bastian romansuje za jej plecami, tuż przeddzień ich ślubu, Kat postanawia wyjść za mąż za mężczyznę, który pojawił się na jej koncercie z tabliczką "Marry me". Czy dwoje ludzi, pochodzących z dwóch różnych światów, będą zdolni prowadzić wspólne, szczęśliwe życie?

  • "Wróć do mnie" z Jenny Slate i Charlie'm Day'em

To komedia romantyczna wyreżyserowana przez Jasona Orleya. Film opowiada o Emmie i Peterze, którzy zostali zostawieni przez partnerów w podobnym czasie. Okazuje się, że pracują w tym samym budynku. Postanawiają wspierać się w bólu, aż z czasem wymyślają makiaweliczny plan, który zakłada, iż Peter rozbije związek byłego Emmy, a Emma rozbije związek Petera.

HBO GO na 14 lutego. Co wybrać na walentynki? 

  • "Legalna Blondynka" z Reese Witherspoon 

Idealna klasyczna seria na babski wieczór, która podoba się również panom. To kultowe filmy o Elle Woods – młodej kobiecie, która decyduje się zdobyć doktorat na Harvardzie, by odzyskać swojego chłopaka. Elle zdecydowanie odstaje od pozostałych studentów, którzy nie biorą jej na poważnie, ciągle żartując sobie z jej ultrakobiecych zainteresowań. A ona za każdym razem przełamuje stereotypy blondynki i triumfuje jako odnoszący sukcesy prawnik.

  • "Galeria złamanych serc" z Geraldine Viswanathan i Dacre Montgomerym

Lucy jest mieszkającą w Nowym Jorku asystentką w miejscowej galerii sztuki, którą właśnie porzucił chłopak. Sytuacja ta inspiruje młodą kobietę do stworzenia Galerii Złamanych Serc, czyli miejsca dla przedmiotów, które zostały nam po byłych partnerach. Nowa miejsce szybko zdobywa duże zainteresowanie. Każdego dnia napływają do niego tłumy romantyków, chcących rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

Netflix. Co wybrać na walentynki 2022? 

  • "Pamiętnik" z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams

Absolutny klasyk. Romans oparty na książce, tym razem na prozie Nicholasa Sparksa. Film opowiada o niezwykłej miłości, która w latach 40. ubiegłego wieku połączyła ze sobą dwoje z pozoru niepasujących do siebie ludzi.

  • "Kolacja dla czworga" 

To nowa włoska komedia romantyczna, której bohaterami jest Luk i Sara, którzy pragną poddać się pewnej próbie i rozwikłać romantyczną teorię lub ją obalić. W równolegle biegnących wątkach czworo przyjaciół wchodzi w alternatywne związki, kwestionując koncepcję bratnich dusz. Pragną sprawdzić, czym jest i czy w ogóle istnieje osoba, którą można nazywać swoją "bratnią duszą"

Więcej o: