"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". "Świat, jaki znamy, obraca się w ruinę" [ZWIASTUN]

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" ma wejść do kin w kwietniu. W nowym zwiastunie jest i Mads Mikklesen, który zastąpił Johnny'ego Deppa, i niespodzianka dla Kowalskiego.

"Nasza wojna z mugolami zaczyna się dziś" - mówi w zwiastunie Grindelwald. Jego plany będą próbowali pokrzyżować m.in. Albus Dumbledore, bracia Skamanderowie i Jacob Kowalski, który dostanie swoją własną różdżkę. Czy będzie mógł ją zatrzymać? O tym przekonamy się w kinach.

Putin jako Voldemort - mural w Poznaniu Poznań. Putin jako Voldemort - nowy mural w mieście [ZDJĘCIA]

Zobacz zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

Zobacz wideo „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" – nowy zwiastun

Po dwóch filmach rolę czarnego charakteru przejął w ostatniej części trylogii Mads Mikklesen. Johnny'emu Deppowi producenci podziękowali za współpracę, gdy w mediach zaczęło robić się głośno o jego małżeństwie i rozwodzie z Amber Heard. Depp oficjalnie opuścił ekipę po tym, jak brytyjski sąd zadecydował w sprawie o zniesławienie na korzyść brytyjskiego dziennika "The Sun" (w jednym z artykułów aktor został nazwany "żonobijcą" i "damskim bokserem" w związku z małżeństwem i rozwodem z Amber Heard).  

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W te same postaci, co w dwóch poprzednich filmach z serii, wcielą się Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Jude Law i Ezra Miller. Film wyreżyseruje David Yates, który maczał palce przy niejednym filmie o nastoletnim czarodzieju, zaś za scenariusz odpowiedzialna jest sama J. K. Rowling, która współpracowała nad nim ze scenarzystą Stevem Klovesem.

<<Reklama>> E-booki J.K. Rowling są dostępne w Publio.pl >>

Batman Disney, Warner i Sony wstrzymują premiery swoich filmów w Rosji

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: