"Avatar 2" będzie miał premierę jeszcze w tym roku. "Nie jesteście na to gotowi"

Fani "Avatara" długo czekają na kontynuację, ale szef 20th Century Studios Scott Asbell zapewnia, że "Avatar 2" na pewno trafi do kin w 2022 roku, a widzowie będą zadowoleni z efektu prac filmowców.

- To jest niewyobrażalne. Nie jesteście gotowi na to, co robi Jim [James Cameron - red.] - powiedział Asbell. - To nie jest tylko sequel, to saga. I to rodzinna saga. Będzie to samo w sobie fascynujące, ale też niezwykle fascynujący będzie powrót do tych postaci i możliwość sprawdzenia, jak się zmieniły. Nie chodzi o to, że "Avatar" jest naprawdę dużym filmem, a bardziej o to, że "Avatar" był naprawdę ważnym wydarzeniem kulturalnym dla widzów - dodaje Asbell w rozmowie z "Hollywood Reporter".

Małgorzata Foremniak jako Małgorzata Płonka i Michał Sikorski jako Grzegorz Płonka w filmie 'Sonata'"Sonata". Gdy odzyskał słuch okazało się, że pod głuchotą jest talent muzyczny

"Avatar 2" w tym roku, potem będą kolejne części 

Wiadomo, że w drugiej części w swoich rolach powrócą Sam Worthington oraz Zoe Saldana. Według producenta Jona Landaua, w świecie filmu minęło tyle samo czasu, co w prawdziwym, a drugi film przedstawia Jake'a Sully'ego, Neytiri i ich dzieci, gdy korporacja RDA powraca na planetę.

Magpie MurdersRobi najpopularniejsze seriale ostatnich lat. 1. raz twierdzi, że wyszła mu adaptacja

Więcej informacji kulturalnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Avatar" Jamesa Camerona przez lata był najbardziej kasowym filmem wszech czasów. W 2019 roku został zdetronizowany przez superprodukcję braci Russo "Avengers: Koniec gry". Tymczasem w tym roku na szczycie znowu doszło do zamiany miejsc - film Camerona odzyskał koronę, a to dzięki jego ponownemu wprowadzeniu do kin w Chinach. Wiadomo, że trwają prace nad w sumie czterema kontynuacjami (kolejne mają pojawić się w 2024, 2026 i 2028 roku). 

Zobacz wideo Zanim Avatar, wchodzi Batman

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Specjalne wydanie po ukraińsku z najnowszymi informacjami z Ukrainy. Gazetę możesz pobrać bezpłatnie tutaj

Więcej o: