"Pogromcy duchów: Dziedzictwo" już dostępny na platformach VOD w Polsce

Pierwsze dwie części filmu "Pogromcy duchów" zarobiły do dziś ponad 290 mln dolarów na całym świecie. W rankingu American Film Institute 100 najlepszych filmowych amerykańskich komedii pogromcy znaleźli się na 28 miejscu, wyprzedzając takie tytuły jak "Gliniarz z Beverly Hills" czy "Good Morning, Vietnam". Po ponad 30 latach oczekiwania powstał film "Ghostbusters. Pogromcy duchów", w którym do walki z duchami stanęły kobiety. W najnowszym sequelu zobaczymy młode pokolenie potomków bohaterów z lat 80-tych, walczących z istotami nadprzyrodzonymi w małym amerykańskim miasteczku. Film "Pogromcy duchów: Dziedzictwo" jest już dostępny na platformach VOD w Polsce.

Dan Aykroyd, który napisał scenariusz do pierwszej części pogromców oraz wcielił się w jednego z głównych bohaterów, nie mógł przewidzieć, że jego komedia zawładnie masową wyobraźnią fanów na całym świecie. Czytając o fizyce kwantowej i parapsychologii wymyślił historię o pogromcach duchów dla siebie i Johna Belushi, z którym grał w "Blues Brother". Belushi zmarł przed rozpoczęciem zdjęć, a w napisanej dla niego roli wystąpił Bill Murray. W oryginalnych "Pogromcach duchów" trzech ekscentrycznych parapsychologów, Venkman (Bill Murray), Stantz (Dan Aykroyd) i Spengler (Harold Ramis) świadczyło nietypowe usługi - przeganiali duchy nękające mieszkańców Nowego Jorku.

Zdjęcie smutnego Keanu stało się mememKeanu Reeves i jego historia. Aktor pokazuje, że "życie jest warte przeżycia"

"Pogromcy duchów: Dziedzictwo" - nowe i znane gwiazdy

"Pogromcy duchów: Dziedzictwo" to kolejny rozdział znanego na całym świecie uniwersum. Film opowiada historię samotnej matki i jej dwójki dzieci. Rodzina przeprowadza się do spokojnego miasteczka, gdzie odkrywa tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek. Szybko okaże się, że młode pokolenie będzie musiało stanąć do walki ze złośliwymi duchami, które pojawią się w miasteczku.

Kevin Alejandro w serialu 'Lucyfer'Gwiazda "Lucyfera" chwali się pierwszą dużą rolą syna: Dosłownie płaczę

Film "Pogromcy duchów: Dziedzictwo" zarobił do dziś prawie 200 milionów dolarów na całym świecie. Za reżyserię odpowiadał Jason Reitman, który wystąpił jako dziecko w "Pogromcach duchów II" z 1989 roku. W rolach głównych wystąpili: Carrie Coon ("Fargo") i Paul Rudd ("Ant-Man") oraz gwiazdy nowego pokolenia: Finn Wolfhard ("Stranger things") i Mckenna Grace ("Kapitan Marvel"). W filmie zobaczymy również aktorów z oryginalnych części pogromców z lat 80-tych: Dana Aykroyda, Sigourney Weaver czy Billa Murraya.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Film "Pogromcy duchów: Dziedzictwo" jest już dostępny na platformach VOD w Polsce: iTunes, Chili, Google Play, Loomi by Opera, Orange VOD, Multimedia, Play Now, Player, Premiery Canal+, Rakuten TV, Vectra, UPC.

Więcej o: