Miłość z planu filmowego

Tom Holland i Zendaya - nowa power couple Hollywood w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu", dostępnym już na platformach VOD w Polsce.

Elisabeth Taylor i Richard Burton, Jennifer Lopez i Ben Affleck oraz Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planach filmowych i stali się spełnieniem marzeń dla milionów fanów - marzeń o wielkiej i niespodziewanej miłości między gwiazdami ekranu. Teraz przyszedł czas na nową power couple Hollywood. Tomdaya, bo tak media nazywają już związek Zendaya i Toma Hollanda, poznali się na planie filmu "Spider-Man: Homecoming", a teraz wystąpili razem w jednym z największych kinowych hitów ostatnich lat od Sony Pictures Entertainment, "Spider-Man: Bez drogi do domu", który jest już dostępny na platformach VOD w Polsce.

Barykady w OdessieUkraińcy budują barykady w rytm wielkiego hitu Bon Joviego. Zespół udostępnił nagranie

Tomdaya. Oboje mają po 26 lat. Ona pochodzi z Oakland w Kalifornii. Oryginalną urodę odziedziczyła po mamie pochodzenia szkocko-niemieckiego i ojcu Afroamerykaninie. Zendaya to obecnie najgorętsze nazwisko wśród aktorek młodego pokolenia i muza projektantów największych domów mody. Gra w najpopularniejszych produkcjach. Od "Euforii", jednego z najlepszych seriali ostatnich lat, przez hity kinowe takie jak "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Diunę". Od urodzenia grała, tańczyła, śpiewała, robiąc karierę w produkcjach Disneya.

On urodził się w Londynie. Od dziecka uwielbiał taniec, szczególnie hip-hop. W Hollywood zaistniał w takich filmach jak "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Avengers: Wojna bez granic". Prawdziwą sławę przyniosła mu jednak rola Petera Parkera w trzech częściach najnowszych przygód "Spider-Mana".

Na planie pierwszej części filmu, "Spider-Man: Homecoming", Tom Holland pracował z Zendayą, która wcieliła się w szkolną miłość Parkera, MJ. Amerykańska edycja magazynu "Vogue" opisywała to tak: "Zaczęło się od przyjaźni. Poznali się w 2016 r. na planie 'Spider-Man: Homecoming'".

Zobacz wideo "Spider-Man: No Way Home", czyli skąd my znamy tych złoczyńców [ZWIASTUN]

Już wtedy wielu fanów wróżyło im związek. Jednak jeszcze w 2020 roku Zendaya spotykała się z Jacobem Elordim, partnerem z planu "Euforii". Natomiast Tom widywany był z Nadią Parkes, aktorką znaną z serialu "Hiszpańska księżniczka". Rok później pojawiły się pierwsze doniesienia o związku Toma i Zendayi. Najnowszą część przygód Człowieka Pająka, "Spider-Man: Bez drogi do domu", promowali już razem. Film do dzisiaj zarobił prawie 2 miliardy dolarów na całym świecie.

W filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu" po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a robi wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.

Pogromcy duchów: Dziedzictwo"Pogromcy duchów: Dziedzictwo" już dostępny na platformach VOD w Polsce

Film "Spider-Man: Bez drogi do domu" jest już dostępny na platformach VOD w Polsce: Chili, Google Play, iTunes, Loomi by Opera, Orange VOD, Multimedia, Play Now, Player, Premiery Canal+, Rakuten TV, Vectra, UPC.