Joker w wyciętej scenie z "Batmana". Pięciominutowy fragment do obejrzenia w sieci

Warner Bros. pokazał wyciętą scenę z "Batmana" z Robertem Pattinsonem w tytułowej roli. Pojawia się w niej Joker, dla którego właściwie nie znalazło się miejsce w filmie. Wiele osób sugeruje, że to może zapowiadać pojawienie się tego przeciwnika superbohatera w kolejnej części w znaczącej roli.

W Jokera wciela się Barry Keoghan. W pięciominutowej scenie widać go w celi więzienia Arkham. 

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joker w "Batmanie" - zobacz wideo

W filmie ten ikoniczny wróg Batmana pojawia się dosłownie na chwilę. O tym, jak duże zainteresowania budzi ta postać oraz film Matta Reevesa, świadczy fakt, że wyciętą scenę w serwisie You Tube wyświetlono już ponad 1,8 mln razy. Dystrybutorowi to na rękę - szum wokół filmu pewnie przełoży się na bilety kupione choćby w ten weekend na "Batmana", który miał premierę 4 marca.

Zobacz wideo Robert Pattinson - od wampira do Batmana. Czy znalazł własną drogę w DC?

Do tej pory "Batman" zarobił na świecie 600 mln dolarów. Wiadomo też, że HBO Max zrealizuje miniserial o innym przeciwniku Człowieka-Nietoperza - Colin Farrell powtórzy swoją filmową kreację w produkcji roboczo zatytułowanej "Pingwin". W Filmie Reevesa Kobietę - Kot zagrała Zoë Kravitz, a Człowieka-Zagadkę amerykański aktor Paul Dano. Na ekranie występują również aktorzy tacy jak: Andy Serkis (jako Alfred Pennyworth), Jeffrey Wright (Komisarz Gordon), Alex Ferns czy John Turturro.

Colin Farrell jako PingwinFarrell nie miał być trudny do poznania w "Batmanie". Inspiracją aktor "Ojca chrzestnego"

Reżyser jeszcze na etapie realizacji filmu tak mówił o swojej wizji:

Wiele innych historii opowiada o tym, jak pokonał swój strach przed przeistoczeniem się w Batmana. Dla mnie jednak bardziej ekscytujące było pokazanie go w samym środku kryminologicznego procesu. Pokazanie, że może popełniać błędy. Film jest tak naprawdę opowieścią detektywistyczną o korupcji, podchodzimy do tego tak, jakby Batman mógł istnieć naprawdę. On nie ma żadnych super mocy, jest za to skrajnie uważny i skupiony. Największą inspiracją był dla nas film "Chinatown", podobnie były z "Taksówkarzem" i "Francuskim łącznikiem" - dużo klimatów z lat 70.

W poprzednich produkcjach w Jokera wcielali się m.in. Jack Nicholson, Heath Ledger i Joaquin Phoenix.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: