Will Smith wydał oświadczenie ws. uderzenia Chrisa Rocka. "Przesadziłem"

Will Smith przeprosił Chrisa Rocka za to, że uderzył go podczas gali rozdania Oscarów. Wcześniej Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej zdecydowała, że oficjalnie zajmie się sprawą.

Will Smith opublikował oświadczenie w mediach społecznościowych. "Przemoc w każdej formie jest trująca i destrukcyjna. Moje zachowanie podczas wczorajszego rozdania Oscarów było niedopuszczalne i niewybaczalne. Dowcipy na mój temat są częścią pracy, ale żart o stanie zdrowia Jady był dla mnie zbyt trudny do zniesienia i zareagowałem emocjonalnie" - zaczął. Później zwrócił się bezpośrednio do Chrisa Rocka:

Chciałbym cię publicznie przeprosić, Chris. Przesadziłem i postąpiłem niewłaściwie. Jestem zawstydzony, a moje działania nie były godne mężczyzny, którym chciałbym być. W świecie miłości i dobroci nie ma miejsca na przemoc.

Will Smith: "Pracuję na sobą". Będzie dochodzenie Akademii 

Aktor przeprosił także Akademię, producentów spektaklu, wszystkich uczestników i wszystkich oglądających galę. Zwrócił się także do rodziny Williamsów, których historię opowiada film "King Richard. Zwycięska rodzina", za rolę w którym dostał chwilę po incydencie Oscara. "Pracuję nad sobą" - napisał na końcu.

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Chris Rock ze sceny Teatru Dolby w Hollywood zażartował z aktorki Jady Pinkett Smith. Aktor i komik powiedział, że czeka na premierę filmu "G.I. Jane 2", nawiązując do roli, do której Demi Moore ogoliła się na łyso. Tymczasem, Pinkett Smith choruje na łysienie plackowate.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

W poniedziałek po południu czasu polskiego Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej oficjalnie potępiła zachowanie Willa Smitha i zapowiedziała, że podejmie oficjalne działania, by sprawę wyjaśnić. Ma także wyciągnąć konsekwencje wobec aktora, mimo że - według informacji policji, Chris Rock odmówił zgłoszenia sprawy władzom.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: