Maraton "Fantastycznych Zwierząt" na ekranach kin Helios

Piątek, 8 kwietnia to ważna data dla wszystkich mugoli, którym niestraszna jest nocna pora. W kinach Helios jest zaplanowany mocny maraton z filmami serii.

Na widzów czekają wojny światów, pojedynki czarodziejów oraz niezliczona ilość fantastycznych zwierząt.

Zobacz wideo „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" – nowy zwiastun

Siedem godzin z "Fantastycznymi zwierzętami" w kinach Helios

Jako pierwsze zaprezentowane zostaną "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", w których J.K. Rowling przenosi widzów do czasów, zanim jeszcze Harry Potter uczył się w Hogwarcie. Zaraz po krótkiej przerwie na ekranach pojawią się "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", a w nich dużo więcej przygód bohatera serii, Newta Scamandera i jego walizki pełnej magicznych stworzeń. Jako ostatni wyświetlony zostanie najnowszy film z serii "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a", w której nieustraszona drużyna stanie do walki z niesławnym czarnoksiężnikiem. Nie zabraknie zaskakujących nawiązań do kultowej już opowieści o Harrym Potterze, które z pewnością ucieszą wszystkich fanów.

Bruce WillisCofnęli Złote Maliny dla Bruce'a Willisa. Przy okazji naprawili jeszcze jeden błąd

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Start o 23:00. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin, a także pod adresem: www.helios.pl/nmf_fantastyczne oraz w mobilnej aplikacji Heliosa.

Will Smith za swoim Oscarem dla najlepszego aktora po gali, która przeszła do historii tych statuetek. Zarząd Akademii Filmowej zastanawia się, jakie konsekwencje powinien ponieść za uderzenie Chrisa RockaWill Smith nie był wypraszany z Oscarów? "Akademia może kłamać"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: