Druga część "365 dni" ze zwiastunem i datą premiery. Kiedy "Ten dzień" trafi na Netfliksa?

Netflix pokazał zwiastun filmu "Ten dzień", czyli drugiej części hitowego erotyku "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Netflix zaprezentował w czwartek zwiastun filmu "Ten dzień", czyli kontynuacji erotycznego hitu "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. W pierwszej części cyklu widzowie poznali Laurę Biel (w tej roli Anna-Maria Sieklucka), menedżerkę luksusowego hotelu, która z narzeczonym jedzie na Sycylię, żeby uratować ich związek. Nie udaje im się. Laura, spacerując samotnie po ulicach miasta, spotyka przystojnego Włocha, szefa sycylijskiej mafii, Massimo Torricelliego (gra go Michele Morrone). Nieznoszący sprzeciwu mężczyzna porywa Laurę i daje jej 365 dni na to, by się w nim zakochała.

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

"365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa stało się wielkim kinowym przebojem - było najchętniej oglądaną polską produkcją 2020 roku. Świetny wynik odnotowało też na Netfliksie - trafiło do zestawienia Top 10 w aż 90 krajach. Jednocześnie był to pierwszy polski film, który został nominowany do Złotych Malin - antynagrody przyznawanej najgorszym produkcjom. To nie zraziło twórców, którzy powracają z kontynuacją.

"365 dni". O czym będzie druga część filmu? Kiedy premiera?

Jak zapowiada Netflix, w drugiej części filmu "Laura i Massimo znów są razem, gorętsi niż kiedykolwiek. Niestety, sprawy komplikują rodzinne więzi Massimo i tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury, pragnąc zdobyć jej serce i zaufanie... za wszelką cenę".

W "365 dni: Ten dzień" wystąpili aktorzy znani z pierwszej części: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska oraz Otar Saralidze. Do obsady dołączył także Simonne Susinna, który zagra nową postać - Nacho. Za reżyserię ponownie odpowiadają Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

<<Reklama>> Książki z serii "365 dni" dostępne są w formie e-booków i audiobooków w Publio.pl >>

"Ten dzień" pojawi się na Netfliksie już 27 kwietnia. Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

 
Więcej o: