Świetnie oceniany "Wszystko wszędzie naraz" i k-pop na dużym ekranie [REPERTUAR HELIOSA]

Wielkanoc, oprócz rodzinnej atmosfery oraz wielu tradycji, to również relaks i odpoczynek, którego można zasmakować także w kinie.

Piątkowa nowość to zwariowana komedia przygodowa w gwiazdorskiej obsadzie: "Wszystko wszędzie naraz". Evelyn Wang, borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko, co ma, i wszystko, czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przedpremierowa niespodzianka filmowa w Heliosie czeka na widzów zaraz po świętach: 20 i 21 kwietnia. Na ekranach zagości wówczas Nicolas Cage w filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" i zagra samego siebie. Hollywoodzkiego gwiazdora w finansowych tarapatach, przyjmującego zaproszenie urodzinowe do posiadłości tajemniczego milionera Javiego (Pedro Pascal). To uruchamia serię niebezpiecznych zdarzeń...

Najnowsze przygody czarodziejskich bohaterów czekają na widzów, którzy wybiorą się na film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a". Światem magii chce zawładnąć potężny czarodziej Grindelwald, a profesor Dumbledore wie, że nie zatrzyma go w pojedynkę. Na czele nieustraszonej drużyny broniących ich świata stanie Newt Skamander. Fani Marvela będą mieli z kolei szansę podziwiać Jareda Leto w roli antagonisty Spider-Mana w filmie "Morbius". Tytułowy bohater śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, opętany wizją wynalezienia lekarstwa eksperymentuje do granic, które doprowadzą go do straszliwej przemiany.

Zobacz wideo Mads zastąpił Johnny'ego, ale Depp był kiedyś w podobnej sytuacji

Filmy dla dzieci

W lany poniedziałek, 18 kwietnia, na młodych widzów czeka świąteczny prezent - specjalne przedpremierowe seanse filmu "SONIC 2. Szybki jak błyskawica" połączone z konkursami i nagrodami. Sonic to sympatyczny niebieski jeż, który porusza się z ponaddźwiękową prędkością. Powraca na wielki ekran w kolejnej odsłonie przygód, w której zmierzy się z przebiegłym doktorem Robotnikiem. Zapowiada się niezła gonitwa na ekranie! Dzień później, we wtorek (19 kwietnia), w repertuarze znajdą się kolejne seanse przedpremierowe tej animacji.

Można też wybrać film "Zając Max: Misja Pisanka". Tytułowy bohater wkracza ponownie do akcji i rusza na ratunek Świąt Wielkanocnych i Złotej Pisanki, która jest źródłem całej magii tego świata.

Kontynuując cykl codziennych bezpłatnych seansów w języku ukraińskim, Helios zaprasza od najbliższego piątku, 15 kwietnia, na dwa filmy każdego dnia. Pierwszy z nich - "44 koty" - został przygotowany z myślą o najmłodszych widzach, dlatego też zostanie wyemitowany w wersji z ukraińskim dubbingiem. Trochę starszych widzów zainteresuje film "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Pierwsza Tajemnica" (wersja z ukraińskim lektorem) - przebojowy wstęp do popularnej serii filmów o przygodach małych detektywów i ich pierwszym poważnym zleceniu.

Specjalne pokazy

W najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia, cykl Kino Konesera zaprezentuje film "Drive My Car" nagrodzony w tym roku Oscarem i Złotym Globem w kategorii najlepszy film zagraniczny. To mistrzowska ekranizacja opowiadania Harukiego Murakamiego, w której widzowie ruszają w filmową przejażdżkę legendarnym Saabem 900, poznając historię głównego bohatera. Aktor teatralny i reżyser żyje w szczęśliwym małżeństwie. Pewnego dnia jego żona znika…

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

W czwartek 21 kwietnia w ramach cyklu Kultura Dostępna widzowie zobaczą natomiast komedię "To musi być miłość" osadzoną w klimacie Bożego Narodzenia. Jest to historia trzech sióstr, które od dziecka trzymają się razem i są dla siebie wsparciem. Jednak w przypadku kłopotów z facetami najlepszą skarbnicą wiedzy i doświadczenia okazuje się ich matka. Życiowa komedia pełna nieporozumień, męskich wybryków, śmiechu - czasem również przez łzy.

20 i 23 kwietnia widzowie wybranych obiektów sieci będą mieli niebywałą okazję zobaczyć na dużym ekranie projekt "SEVENTEEN Power of Love: The Movie". SEVENTEEN to międzynarodowa supergrupa, która na nowo pisze historię k-popu i właśnie stworzyła swój pierwszy film, a w nim wspaniałe występy, pogłębione o wywiady z 13 członkami zespołu i ciekawostki na temat ich historii.

Więcej o: