Omar Sy niedługo wraca na Netfliksa. Zobacz zwiastun "Nieobliczalnych 2"

Omar Sy ("Lupin") już niedługo pojawi się w Netfliksie w "Nieobliczalnych 2" - kontynuacji filmu z 2012 roku. Reżyseruje Louis Leterrier. Jest zwiastun.

O czym opowiada film? Znani już widzom pierwszej części policjanci Ousmane Diakité (Omar Sy) i François Monge (Laurent Lafitte) mają różne metody pracy, korzenie i ścieżki kariery. Po wielu latach ci nietypowi partnerzy znowu się spotykają przy okazji śledztwa, które zaprowadzi ich aż na drugi koniec Francji, gdzie z pozoru prosta transakcja narkotykowa przeradza się w dochodzenie na dużą skalę.

Zobacz wideo Nieobliczalni 2 - zwiastun

"Nieobliczalni 2" mają premierę zaplanowaną na 6 maja - wtedy film trafi do biblioteki Netfliksa.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Omar Sy wraca do Netfliksa jako policjant, a kiedy wróci jako złodziej?

A co z nowymi odcinkami serialu "Lupin"? Na razie Netflix pokazał dwie części, wiemy, że trzecia jest w przygotowaniu. - Jesteśmy w trakcie rozmów. Mamy sporo pomysłów i rzeczy, które chcemy zrobić i o których chcielibyśmy opowiedzieć, ale wciąż jesteśmy w trakcie pisania - mówił Omar Sy w sierpniu 2021 roku w wywiadzie dla "Entertainment Weekly". Kilka miesięcy wcześniej aktor w innym wywiadzie zapewniał:

Zobaczymy, co Netflix zechce zrobić z tą serią. [...] Czas pokaże, co zaproponują, w każdym razie jest to postać [mowa o Assane Diopie - red.], która jest super przyjemna i do której z wielką przyjemnością powrócę, choćby jutro.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

W czerwcu natomiast premierę będzie miał film kinowy "Jurassic World: Dominion", w którym Omar Sy znalazł się w obsadzie gwiazd poprzednich części. W filmie pojawią się m.in. Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum czy Sam Neill.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: