Dzień Disneya w Polsacie. Co będzie można oglądać w telewizji?

W Wielkanocny Poniedziałek 18 kwietnia Polsat przez cały dzień będzie pokazywał animacje. Dzień Disneya na antenie stacji jest organizowany już po raz czwarty. Początek już o 6:55, a na koniec będzie można zobaczyć fulm "Król lew".

Jakie filmy będzie można oglądać w Dzień Disneya w Polsacie w poniedziałek wielkanocny? Pierwszy z nich to "Toy Story 3" (emisja o 6:55 18 kwietnia). Ten film Disneya i Pixara otrzymał w 2011 roku dwa Oscary - za najlepszy długometrażowy film animowany (Lee Unkrich) i dla najlepszej piosenki ("We Belong Together" w wykonaniu Randy’ego Newmana). 

Dymna: Usłyszałam, że "Znachor" to gówienko lukrowane dla kucharek

O 9:20 będzie można obejrzeć "Auta 3". To trzecia część kinowego hitu opowiadająca o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy. Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Czy z pomocą starych i nowych przyjaciół zdoła powrócić do gry?

Później Polsat pokaże animowany musical "Zaplątani" (godz. 11:30). Główna bohaterka to odważna i niezależna Roszpunka. Ale jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz... jego konia, którzy stają się dla rezolutnej Roszpunki przepustką do wolności. W polskim dubbingu w główne role wcielają się Julia Kamińska i Maciej Stuhr.

Więcej informacji o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzień Disneya w Polsacie w poniedziałek wielkanocny to nie tylko animacje

O 13:40 będzie można zobaczyć "Skarb narodów". Nicolas Cage gra tu Benjamina "Bena" Franklina Gatesa. Główny bohater wyrusza na poszukiwania bezcennego, narodowego skarbu Ameryki, kierując się zaszyfrowanymi wskazówkami.

Nieobliczalni 2Omar Sy niedługo wraca na Netfliksa. Zobacz zwiastun "Nieobliczalnych 2"

Po tej produkcji przyjdzie czas na kolejną animację. "Vaiana: Skarb oceanu" z 2016 roku była nominowana do dwóch Oscarów. To opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży dziewczyna poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im spotkań z ogromnymi potworami i innych niebezpiecznych wyzwań.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Dzień Disneya w Polsacie zakończy emisja "Króla lwa" z 2019 roku "Król lew" z 1994 roku to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych w historii kina, a to jest jego nowa wersja. Główny bohater, lwiątko o imieniu Simba, pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. Simba staje do walki z uzurpatorem z poczucia obowiązku, a zyskuje poczucie własnej wartości.

Więcej o: