Thor mówi, że kończy z byciem superbohaterem. Wtedy wkracza ona! Fajny zwiastun "Thor: Love and Thunder"

Jest pierwszy zwiastun "Thor: Love and Thunder" i widzimy w nim Natalie Portman, która po przerwie wraca do uniwersum Marvela. Jane Foster przejmuje młot!

Na końcu "Avengers: Endgame" Thor (Chris Hemsworth), dryfuje w kosmosie upadku Asgardu ze Strażnikami Galaktyki. Teraz zastanawia się, kim jest - bo nie chce być już superbohaterem.

Kadr z teeldysku Jak powstawało 'Nie będzie romansu'? 'Zalewski mi powiedział: chcę ciebie'

W zwiastunie przy dźwiękach przeboju Guns'n'Roses "Sweet Child ‘O Mine" pojawiają się m.in. Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Bradley Cooper i Vin Diesel w rolach Strażników Galaktyki, Tessa Thompson jako Walkiria i sam reżyser Taika Waititi jako rockowy gladiator Korg. Najważniejsze jednak przychodzi na sam koniec -  Jane Foster zostaje pokazana z młotem w ręku.

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Thor: Love anf Thunder" - zobacz pierwszy zwiastun

Zobacz wideo "Thor: Love and Thunder" [ZWIASTUN]

Na to, by zobaczyć w zwiastunie Christiana Bale'a w roli czarnego charakteru w "Thor: Love and Thunder", czyli Gorra Rzeźnika Bogów, musimy poczekać do kolejnego trailera. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

W opisie fabuły można przeczytać, że Gorr Rzeźnik Bogów będzie zabójcą, który chce wyeliminować wszystkich bogów. Thor, Walkiria, Korg i Jane będą musieli współpracować, żeby zapobiec jego działaniom.

Detektyw Murdoch Yannick Bisson: Dziwnie było instruuować premiera swojego kraju na planie

W obsadzie kolejnego filmu Marvela znaleźi się także: Melissa McCarthy, Ben Falcone, Jenny Morris, Simon Russell Beale, Jaimie Alexander, Sean Gunn i Jeff Goldblum. Waititi napisał scenariusz razem z Jennifer Kaytin Robinson, a światowa premiera "Thor: Love and Thunder" jest zaplanowana na 8 lipca tego roku (została opóźniona ze względu na pandemię koronawirusa).

Więcej o: