Jest pierwsze zdjęcie Margot Robbie jako Barbie. Wystarczająco różowo i "proporcjonalnie"

Margott Robbie gra Barbie w filmie, którego reżyserką jest Greta Gerwig. Jest pierwsze zdjęcie i data premiery.

Studio filmowe Warner Bros. pokazało pierwsze zdjęcie aktorki z planu filmowego i poinformowało, że produkcja trafi do kin 21 lipca 2023 roku.

Więcej informacji o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Margot Robbie niczym Malibu Barbie

Zdjęcie potwierdza, że filmowa Barbie będzie miała proporcje aktorki, a twórcy nie wykorzystają implantów, by pokazać nierealne kształty lalki (m.in. nieproporcjonalnie wąską talię i długie nogi), które budzą kontrowersje. Oczywiście, zarówno samochód jak i otoczenie Barbie są w rożnych odcieniach różu.

Fabuła tej komedii z elementami fantasy ma opowiadać historię Barbie, która zostaje wygnana z krainy Barbieland, ponieważ nie jest wystarczająco doskonała. Wtedy poznaje nowy świat i przeżywa swoje przygody. Oprócz Margot Robbie w obsadzie jest także Ryan Reynolds jako Ken. Wiadomo też, że na ekranie pojawią się m.in. Kate McKinnon, Alexandra Shipp, America Ferrera, Simu Liu, Hari Nef, Will Ferrell i Emma Mackey

W wywiadzie, którego Robbie udzieliła w zeszłym roku brytyjskiemu "Vogue", aktorka przyznała, że pod adresem filmu kierowana jest często krytyka, mająca swoje źródło w jego tematyce.

Ludzie, słysząc tytuł 'Barbie', sądzą, że wiedzą już dokładnie, czego się spodziewać po filmie, po czym, gdy dowiadują się, że napisze go i wyreżyseruje Greta Gerwig, mówią 'och, może jednak nie wiem...'

Gerwig ma na koncie trzy nominacje do Oscara: za scenariusz do "Małych kobietek" oraz za reżyserię i scenariusz do "Lady Bird". Przy tworzeniu historii Barbie współpracowała z  Noahem Baumbachem ("Historia małżeńska"). Z takimi twórcami jest szansa na ciekawy rezultat.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: