"Avatar: Istota wody" - jest zwiastun. I niespodzianka

James Cameron po latach wraca do świata Avatarów. Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Avatar: Istota wody", którego premiera jest zapowiedziana na 16 grudnia.

- To nie jest tylko sequel, to saga. I to rodzinna saga. Będzie to samo w sobie fascynujące, ale też niezwykle fascynujący będzie powrót do tych postaci i możliwość sprawdzenia, jak się zmieniły. Nie chodzi o to, że "Avatar" jest naprawdę dużym filmem, a bardziej o to, że "Avatar" był naprawdę ważnym wydarzeniem kulturalnym dla widzów - mówił jakiś czas temu szef 20th Century Studios Scott Asbell w rozmowie z "Hollywood Reporter".

Warszawa , Fort Piłsudskiego. Osiedle Fort Cze, które zagrało w serialu Netfliksa ''Zachowaj spokój''Osiedle z "Zachowaj spokój" istnieje. Żeby tam zamieszkać, trzeba mieć gruby portfel

"Avatar: Istota wody" - zobacz zwiastun

 

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć. W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Więcej informacji o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jest też niespodzianka. Jak informuje dystrybutor, pierwsza część filmu powróci do kin 23 września 2022 roku.

RzeźbaKupiła rzeźbę za 35 dolarów. Nie spodziewała się, że to popiersie ze starożytnego Rzymu

"Avatar" Jamesa Camerona przez lata był najbardziej kasowym filmem wszech czasów. W 2019 roku został zdetronizowany przez superprodukcję braci Russo "Avengers: Koniec gry". Tymczasem w tym roku na szczycie znowu doszło do zamiany miejsc - film Camerona odzyskał koronę, a to dzięki jego ponownemu wprowadzeniu do kin w Chinach. Wiadomo, że trwają prace nad w sumie czterema kontynuacjami (kolejne mają pojawić się w 2024, 2026 i 2028 roku).  

Zobacz wideo Tworzą związek od lat. W kilka dni wszystko może się zmienić. "Fucking Bornholm" w kinach

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: