"Detektyw Bruno" w kinach także z ukraińskim lektorem. Jest nowy zwiastun filmu

"Detektyw Bruno" to nowy film familijny twórców nagradzanego "Za niebieskimi drzwiami". W obsadzie są m.in. Piotr Głowacki, Karolina Gruszka i Dorota Kolak.

"Detektyw Bruno" to opowieść o chłopcu, Oskarze (Iwo Rajski), który po stracie rodziców zamieszkał w rodzinnym domu dziecka prowadzonym przez Ciocię (Edyta Jungowska) i Wujka (Ireneusz Czop). Choć jest to miejsce pełne miłości, Oskar wciąż tęskni za swoimi rodzicami. Dlatego kiedy w jego ręce trafia zagadkowa mapa, stworzona jeszcze przez rodziców, Oskar wierzy, że kieruje ona do skarbu, który oni mu pozostawili. Dzięki pomocy mieszkającej z nim Patrycji (Martyna Woźniak) Oskar wyrusza na jego poszukiwanie, ale że to nie jest łatwe, prosi o pomoc swojego idola, Bruna Księskiego, głównego bohatera serialu "Detektyw Bruno" (Piotr Głowacki).

Więcej informacji o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Detektyw Bruno" - zobacz zwiastun

Zobacz wideo "Detektyw Bruno" [ZWIASTUN]

Niestety, aktorowi woda sodowa już dawno uderzyła mu do głowy. Nawet partnerka filmowa, Hania (Karolina Gruszka) straciła do niego cierpliwość. Aktor akurat przeżywa kryzys wizerunkowy, więc jego przedsiębiorcza menadżerka (Dorota Kolak) widzi w pomocy chłopcu okazję do poprawy reputacji swojego podopiecznego.

Oskar i Bruno rzucają się w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym więcej mają frajdy i radości. Tego właśnie trzeba im było do szczęścia! Zabawa w poszukiwanie skarbów prowadzi do niespodziewanego, ale bezcennego odkrycia: nie ma większego skarbu niż prawdziwy przyjaciel.

Producent filmu, firma Shipsboy oraz Monolith Films, jego dystrybutor, postanowili przygotować kopie filmu także z ukraińskim lektorem. Szczegółowe informacje o pokazach w wersji ukraińskiej będą podawane bezpośrednio przez kina.

Za scenariusz odpowiadają Marcin Ciastoń i Ewa Rozenbajgier, a premiera "Detetywa Bruno" w reżyserii Magdaleny Nieć i Mariusza Paleja jest zaplanowana na 27 maja.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: