Madonna reżyseruje swoją biografię. Twórcy chcą, żeby zagrała ją Julia Garner

Julia Garner, aktorka znana z "Kim jest Anna?" Netfliksa, otrzymała propozycję roli Madonny w filmie biograficznym o ikonie popu - donosi "Variety".

Garner miała się wyróżnić na tle kilkunastu innych kandydatek - opisują dziennikarze, powołując się na swoje źródło. Inny informator "Variety" potwierdził, że propozycja padła i Julia Garner najprawdopodobniej ją przyjmie.

Julia Garner już nie raz słyszała, że jest podobna do Madonny

Aktorka bez wątpienia przypomina piosenkarkę. Choćby post Julii Garner z efektami jednej z sesji reklamowych zebrał opinie zwracające uwagę na tę kwestię.

 

O rolę miały rywalizować m.in. Florence Pugh, gwiazda "Euforii" Alexa Demie, Odessa Young ("High Life") czy Anne Winter. Ta ostatnia na swoim Instagramie otwarcie pisała: "Chcę ją zagrać". Aktorka zamieszczała jednocześnie w sieci swoje metamorfozy - starała się pokazać swoje fizyczne podobieństwo do Królowej Popu. Wygląda jednak na to, że nie wcieli się w Madonnę, podobnie jak piosenkarki Bebe Rexha czy Sky Ferreira, które miały także być brane pod uwagę.

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Akcja filmu ma pokazać początki kariery często budzącej kontrowersje artystki. Film reżyseruje sama Madonna. Scenariusz do swojej biografii napisała razem z Diablo Cody. Jak ogłaszała wcześniej, film ma skupiać się na "jej walce jako artystki próbującej przetrwać w męskim świecie" i będzie stanowić "wesołą, smutną, zwariowaną, dobrą, złą i brzydką" opowieść o narodzinach supergwiazdy. Więcej szczegółów, w tym dotyczących obsady, na razie nie ma. 

- W centrum tego filmu zawsze będzie muzyka. Muzyka nakręcała mnie do działania, a sztuka utrzymała mnie przy życiu. Jest tyle nieopowiedzianych i inspirujących historii, a kto lepiej je opowiedzieć niż ja - twierdziła także Madonna.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: