Lady Gaga nową Harley Quinn w drugiej części kultowego filmu "Joker"? Ma to być musical

Twórcy sequelu filmu "Joker" nie zwalniają tempa, a do publiczności docierają coraz bardziej zaskakujące informacje - między innymi o tym, że druga część kultowego filmu ma być musicalem. Co więcej, jak podaje "The Hollywood Reporter", rolę Harley Quinn negocjuje popularna wokalistka Lady Gaga.

Kilka dni temu na swoim profilu w mediach społecznościowych reżyser Todd Phillips opublikował post, w którym poinformował o ukończonym scenariuszu. Wiadomo również, że w główną rolę ponownie wcieli się aktor Joaquin Phoenix, a tytuł najprawdopodobniej będzie brzmiał "Joker: Folie à deux".

Doppelganger. SobowtórGierszał i Schuchardt po dwóch stronach żelaznej kurtyny. Pierwsze zdjęcia z filmu Holoubka

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Joker" - zwiastun. Joaquin Phoenix w roli kultowego przeciwnika Batmana

"Joker: Folie à deux". Lady Gaga miałaby śpiewać

Za tajemniczym połączeniem wyrazów kryje się jednostka chorobowa, polegająca na przemieszczeniu się objawów z chorego na osobę mu bliską. Mamy zatem wyraźną sugestię, że od początku filmu wyraźnie wyczuwalny będzie nastrój tajemnicy

 

Mimo poinformowania widzów o tak ważnych szczegółach, wciąż pozostaje wiele niewiadomych. Dotyczą one przede wszystkim obsadzenia pozostałych ról. Jak podaje "The Hollywood Reporter", w postać charyzmatycznej Harley Quinn ma wcielić się wokalistka Lady Gaga (na razie wciąż trwają negocjacje). Gwiazda udowodniła już w wielu produkcjach, takich jak "Narodziny gwiazdy" czy "American Horror Story", że nie tylko piękny głos należy do szerokiego wachlarza jej umiejętności. Jednak w drugiej części filmu "Joker" miałaby okazję do zaprezentowania wszystkich swoich talentów. Okazuje się bowiem, że sequel ma przyjąć konwencję musicalu, a zatem zaprezentować widowni pokaz, którego niewielu się spodziewało. 

Agnieszka Holland nie mogła wziąć udziału w pokazie jej filmu na przeglądzie organizowanym przez FINA. Zakaz miał wyjść od dyrekcjiAgnieszka Holland dla Spiegla: Nie jestem za bojkotem rosyjskiej kultury

Kolejne szczegóły zapewne poznamy już niebawem. Prace na planie filmowym mają ruszyć już w 2023 roku. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: