Magda Gessler zbeształa już pół Polski. Poszła dalej i teraz ucisza Brada Pitta w zwiastunie "Bullet Train"

Brad Pitt może i gra w "Bullet Train" płatnego zabójcę, ale Magda Gessler się go nie boi. Popularna restauratorka wzięła udział w kampanii promującej w Polsce najnowszy film akcji z udziałem nagrodzonego Oscarem aktora. W ten oto sposób, kiedy w przedziale w strefie ciszy dochodzi do walki dwóch najemników, interweniuje właśnie ona. Bo kto lepiej uciszłby niesfornych awanturników?

"Bullet Train" to komedia akcji, którą wyreżyserował David Leitch. Filmowiec ma na koncie takie przeboje kinowe, jak wypełnione akcją (i nierzadko humorem) obrazy "Deadpool 2", "Szybcy i wściekli: Hobs & Shaw" czy "John Wick". Scenariusz z kolei to dzieło Zaka Olkiewicza, który napisał go na podstawie powieści japońskiego pisarza Kotaro Isaki "Maria Beetle". W obsadzie poza Bradem Pittem zobaczymy także Aarona Taylora-Johnsona ("Anna Karenina"; "Zwierzęta nocy"), Briana Tyree Henry’ego ("Joker"), Masi Oka ("Herosi"), Michaela Shannona ("Na noże") oraz Logana Lermana ("Furia").

Magda Gessler beszta Brada Pitta. Zwiastun "Bullet Train"

Główny bohater filmu "Bullet Train" nazywa się Ladybug i jest płatnym zabójcą. Nie ma ostatnio szczęścia w robocie i zaliczył naprawdę długą serię nieudanych zleceń. Ma nadzieję, że w końcu uda mu się w spokoju wykonać swoją pracę i mieć ją z głowy. Nowe zadanie, jak na złość, okazuje się jeszcze bardziej skomplikowane niż poprzednie. Wsiada do najszybszego pociągu świata zmierzającego w kierunku Tokio. Pechowo - poza nim swoje zlecenia dostaje spora grupa płatnych morderców ze wszystkich stron świata.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Każdy z jadących błyskawicznym pociągiem najemników ma zupełnie inne zadanie - problem leży w tym, że wszystkie w bardzo skomplikowany sposób się ze sobą łączą. W ten oto sposób zaczyna się mordercza podróż - Ladybug (Brad Pitt) naprawdę chce się stamtąd wydostać. Jeden z jego pojedynków odbywa się w wagonie ze strefą ciszy - przeciwnicy więc starają się spuścić sobie łomot w jak najbardziej dyskretny sposób. W takich oto okolicznościach pojawia się w zwiastunie Magda Gessler. Kiedy panowie wymieniają ciosy, rozlega się siarczyste:

Ciiiii. Czy wyście powariowali?
Zobacz wideo Nieoczekiwana pasażerka w Bullet Train. Magda Gessler nikogo się nie boi

"Nieoczekiwany pasażer 'Bullet Train'... Zawsze chciałam pracować z Bradem - marzenia się spełniają" - napisała telewizyjna gwiazda. Dla Magdy Gessler udział w takiej kampanii to nie nowość. Przypomnijmy, że restauratorka kilka lat temu nagrała także specjalny spot promujący serial "Orange is The New Black" dla Netfliksa. W ramach nagrania wcieliła się w więźniarkę.

Więcej o: