To w tę grę grają dzieciaki ze "Stranger Things". Powstaje film, zobacz widowiskowy i zabawny zwiastun

"Dungeons & Dragons" - o filmie na podstawie fabularnej gry fantasy było wiadomo od dłuższego czasu, ale trzeba przyznać, że takiego zwiastuna chyba nikt się nie spodziewał. Tak dobrego, zaznaczam.

Wygląda na to, że twórcy scenariusza postawili nie tylko na fantasy (efekty specjalne prezentują się naprawdę dobrze), ale także na mocny komediowy akcent. W rolach głównych występują: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Chloe Coleman i Hugh Grant.

"Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" - zobacz zwiastun. Będą smoki, będzie zabawnie

Zobacz wideo "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" [ZWIASTUN]

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zwiastun został pokazany premierowo podczas konwentu popkulturowego San Diego Comic Con. O czym ma opowiadać produkcja? Uroczy złodziej i grupa niezwykłych poszukiwaczy przygód dokonują wielkiego skoku, aby odzyskać zagubiony relikt. Sprawy się komplikują, gdy ekipa popada w konflikt z niewłaściwymi ludźmi. Będzie magia, będą potwory i - miejmy nadzieję, że nie tylko w zwiastunie - dużo zabawnych sytuacji.

Wydanie D&D stworzonej w 1974 roku jest uznawane za początek nowoczesnych gier RPG i w ogóle całego przemysłu gier fabularnych. W ostatnich latach rozpoznawalność "Dungeons & Dragons" przyniósł jej serial Netfliksa "Stranger things" - grają w nią często główni bohaterowie serialu. Na podstawie "Dungeons & Dragons" wcześniej powstały także gry komputerowe i niezbyt dobrze przyjęty amerykańsko-czeski film fantasy z 2000 roku w reżyserii Courtneya Solomona.

Reżyserami "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" są Jonathan Goldstein i John Francis Daley, którzy wcześniej pracowali m.in. przy komedii "Wieczór gier". Premiera produkcji jest zaplanowana na 3 marca przyszłego roku.

<<Reklama>> Ebooki "Stranger Things" są dostępne na Publio.pl >>

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: