No i to jest wiadomość! Spider-Many będą dostępne w Disney+

"Spider-Man", "Spider-Man 2", "Spider-Man 3", "Niesamowity Spider-Man", "Niesamowity Spider-Man 2", "Spider-Man Uniwersum", "Spider-Man: Homecoming" oraz "Spider-Man: Daleko od domu" to pierwsze z serii filmów o Spider-Manie, które pojawią się w Disney+ w Polsce 29 lipca.

Jeszcze w lipcu w serwisie streamingowym Disney+ w Polsce pojawi się osiem filmów ze słynnej serii o Spider-Manie, dając fanom Marvela jeszcze więcej ulubionej rozrywki w jednym miejscu. Do tej pory Disney+ pokazywał wszystkie produkcje Marvela oprócz tych o Człowieku-Pająku ze względu na kwestię praw autorskich, które ma do nich Sony. 

Zobacz wideo "Spider-Man: No Way Home", czyli skąd my znamy tych złoczyńców [ZWIASTUN]

Jeszcze w lipcu trzech nowych Spider-Manów w Disney+

Disney+ pokaże wszystkie filmy, w których tytułową rolę zagrali Tobey Maguire, Andrew Garfield oraz Tom Holland. W serwisie można też znaleźć animacje z tym superbohaterem.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najnowsze przygody Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej w lipcu będzie można też oglądać w HBO Max. W tym serwisie produkcja pojawi się 31 lipca. "Spider-Man: Bez drogi do domu" został nagrodzony m.in. statuetką dla najlepszego filmu podczas gali MTV Movie & TV Awards. Obok Hollanda wystąpili w nim m.in. Zendaya, Samuel L. Jakcson, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Jake Gyllenhall i Jon Favreau. 

"Spider-Man: Bez drogi do domu", który miał premierę w 2021 roku, to pierwszy od wybuchu pandemii koronawirusa hollywoodzki film kinowy, któremu udało się zarobić ponad miliard dolarów na całym świecie. Do tego trzecia część przygód bohatera granego przez Toma Hollanda zdobyła miano najbardziej dochodowego filmu 2021 roku.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: