Anne Heche nadal w szpitalu. Są nowe informacje o stanie zdrowia aktorki

Anne Heche jest w stabilnym stanie - taki informacje zostały przekazane przez jej rzecznika w niedzielę, dwa dni po tym, jak samochód, którym jechała, uderzył w dom. W wyniku zderzenia wybuchł pożar, w którym aktorka została bardzo poważnie poparzona.

- Jej rodzina i przyjaciele proszą o dobre myśli i modlitwy oraz o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie - powiedział przedstawiciel Anne Heche.

Anne Heche w stanie stabilnym. Okoliczności wypadku nadal wyjaśniane

Aktorka w piątek trafiła w stanie krytycznym na oddział intensywnej terapii. - Ma poważne oparzenia i czeka ją długa rekonwalescencja. Jej zespół i rodzina wciąż próbują przeanalizować, co doprowadziło do katastrofy - informował wtedy media jej znajomy.

Wiadomo, że jeszcze w sobotę ze względu na obrażenia aktorki funkcjonariusze policji jej nie przesłuchali. Prowadzą jednak czynności wyjaśniające okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Z informacji mediów wynika, że Heche najpierw uderzyła w garaż budynku mieszkalnego. Mieszkańcy próbowali ją zatrzymać, ale odjechała, by po chwili wjechać w dom obok. Auto i budynek zajęły się ogniem. Pożar był na tyle rozległy, że 59 strażakom jego ugaszenie zajęło ponad godzinę. Nikt inny nie ucierpiał.

Wcześniej premierę miał podcast, w którym mówiła o "złym dniu". Już jest niedostępny

Jak informuje CNN, w dniu wypadku premierę miał odcinek podcastu "Better Together", w którym z Heather Duffy aktorka rozmawiała m.in. o piciu wódki i wina, a także przyznała, że "ma zły dzień". Odcinek został już usunięty z sieci, nie wiadomo jednak, kiedy był nagrywany.

Zobacz wideo Polecamy biografie znanych muzyków

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anne Heche popularność zyskała pod koniec lat 80. dzięki roli w serialu "Another World", za co otrzymała nagrody Emmy i Soap Opera Digest. Heche wystąpiła też m.in. w filmach "Donnie Brasco", "Koszmar minionego lata", "Sześć dni, siedem nocy" czy remake'u "Psycho" Hitchcocka. W latach 90. była w związku z Ellen DeGeneres, co - jak mówiła później w wywiadach - sprawiło, że przestała dostawać główne role. W 2006 roku w telewizji ABC miał premierę serial "Uwaga, faceci!" ("Men in Trees"), w którym Anne Heche wcieliła się w specjalistkę od związków, która po tym, gdy dowiaduje się o zdradzie narzeczonego, przenosi się do małego miasteczka na Alasce. Na planie Heche poznała Jamesa Tuppera. Ma z nim syna, podobnie jak z operatorem Colemanem "Coleyem" Laffoonem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: