John Travolta wzruszająco pożegnał Olivię Newton-John. Zagrali razem nie tylko w "Grease"

John Travolta i Olivia Newton-John spotkali się na planie "Grease" - to był filmowy debiut aktorki. Od pracy nad filmem, który miał premierę w 1978 roku byli przyjaciółmi i teraz aktor pięknie pożegnał zmarłą.

Olivia Newton-John zmarła w poniedziałek rano na swoim ranczu w południowej Kalifornii w otoczeniu rodziny i przyjaciół. John Travolta napisał w mediach społecznościowych:

Moja najdroższa Olivio, dzięki Tobie całe nasze życie stało się o wiele lepsze. Twoje oddziaływanie było niesamowite. Tak bardzo cię kocham. Do zobaczenia na drodze, znów będziemy razem. Twój od chwili, gdy cię zobaczyłem i twój na zawsze! Twój Danny, twój John!
 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

John Travolta i Olivia Newton John zagrali razem nie tylko w "Grease"

Poznali się, gdy Olivia Newton-John, wtedy już z sukcesami telewizyjnymi i czwartym miejscem w konkursie Eurowizji, starała się o rolę Sandy w musicalu "Grease". Aktorka wielokrotnie wspominała, że współpraca od początku świetnie im szła, a Travolta często wspierał ją i stawiał wyzwania. - Przerwał zdjęcia i podszedł do mnie, mówiąc: Stać cię na więcej - wspominała z rozrzewnieniem w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy

Aktorzy wielokrotnie występowali razem później na scenie, wykonując przeboje z "Grease" takie jak "You Are The One That I Want" czy "Summer Nights". Razem wystąpili także w filmie "W swoim rodzaju" z 1983 roku. To komedia, w której zadłużony wynalazca dokonuje napadu na bank, a jedna z kasjerek postanawia pokrzyżować jego plany. Często spotykali się także prywatnie, bo oboje mieszkali w Kalifornii.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: