"Na noże 2". Są zdjęcia z planu i data premiery jednego z najbardziej tajemniczych projektów Netfliksa

"Na noże 2" to projekt Netfliksa, który powstaje w dużej tajemnicy. Nic dziwnego, bo siła tej napakowanej gwiazdami produkcji leży w zagadce kryminalnej i tym, co ukrywają wszyscy bohaterowie. Są jednak zdjęcia z filmu z Danielem Craigiem i data premiery.

"Na noże 2" w reżyserii Riana Johnsona, który razem z Ramem Bergmanem odpowiada też za scenariusz, będzie można zobaczyć w Netfliksie 23 grudnia. W obsadzie oprócz znanego z pierwszej odsłony Craiga pojawią się także: Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson oraz Dave Bautista.

Netflix zdradza odrobinę informacji o filmie "Na noże 2"

"Na noże" niespodziewanie było wielkim kinowym hitem, a jeszcze bardziej zaskakującą informacją było to, że Netflix kupił prawa do kolejnych części kryminalnej serii. Zapłacił za to ogromne pieniądze - 450 mln dolarów! Śledztwo w starym, dobrym stylu i świetna obsada były wyróżnikiem pierwszego filmu, a teraz producenci chcą ten sukces powtórzyć. I to nie raz - wiadomo, że ma powstać też trzecia część serii.

Zdradzają niewiele, bo tu każdy szczegół fabuły ma znaczenie. Lakoniczny opis wygląda więc następująco: "W drugiej części filmu 'Na noże' detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby rozwikłać zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych". Pojawiają się oni w jednym z materiałów promocyjnych Netfliksa, ale tak, by pokazać coś, ale jednocześnie... nic.

Zobacz wideo Przegląd filmów, które można będzie obejrzeć na platformie Netflix w 2022

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwsza odsłona tej czarnej komedii kryminalnej trafiła do kin w 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad 300 milionów dolarów. Zdobyła także nominację do Oscara za scenariusz.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: