Film romantyczny Netflixa - melodramaty i komedie na seans we dwoje. Zobacz, co polecamy na piątkowy wieczór

Film romantyczny Netflixa to dobry wybór na seans we dwoje. Małżeństwo z rozsądku, a może zawiedziona miłość? Szukasz tytułu na wieczór? Sprawdź, co aktualnie grają na Netflixie.

Przygotowaliśmy zestawienie ciekawych filmów romantycznych, które dostępne są na platformie streamingowej Netflix. Szukasz propozycji na wieczór we dwoje? Wybierz jedną z poniższych produkcji:

Film melodramatyczny - Netflix i ''Bezsenność we dwoje'' (''Along for the Ride'') 2022 r. 

Ostatnie lato przed rozpoczęciem studiów Auden uwalnia się spod wpływu dominującej matki i postanawia  spędzić wakacje u ojca. Bezsenne noce prowadzą ją w kierunku Eli, rówieśnika, który także lubi powłóczyć się nocą po nadmorskim miasteczku. Dziewczyna odkrywa uroki beztroskiego życia nastolatki, które do tej pory było poza zasięgiem. W kategorii film melodramatyczny Netflixa to ciekawa propozycja dla młodzieży. 

Wzruszające filmy romantyczne - ''Purpurowe serca'' (''Purple Hearts'') 2022 r. 

Czy małżeństwo z rozsądku może się udać? Młoda piosenkarka zostaje żoną żołnierza, który wkrótce wyrusza na misję. Młodzi ludzi poznają się w tradycyjny sposób, pisząc do siebie listy, które z czasem stają się coraz bardziej osobiste. Wkrótce wypadek wystawia ich krótki związek na próbę. Czy wyjdą z niej zwycięsko? ''Purpurowe serca'' to mocna propozycja jeśli chodzi o wzruszające filmy romantyczne na Netflixie. Ten tytuł zdecydowanie warto obejrzeć

Zobacz wideo Popkultura odc. 123

Komedia romantyczna Netflixa - ''Ibiza'' 2018 r.  

Główna bohaterka wyrusza do Hiszpanii w celach służbowych i już na samym początku łamie podstawowe zasady zapraszając na wyjazd dwie przyjaciółki imprezowiczki. Pod wpływem towarzyszek podróży, zamiast ważnego spotkania wybiera flirt z DJ-em. Jak zakończy się ta historia? ''Ibiza'' to komedia romantyczna Netflixa, która gwarantuje poprawę humoru. 

Film o miłości Netflixa - ''Malcolm & Marie'' 2021 r. 

Po premierze nowego tytułu filmowiec wraz ze swoją muzą wracają do domu i razem czekają na pierwsze recenzje, od których zależy ich przyszłość. Atmosfera staje się nerwowa i wkrótce na jaw wychodzą skrywane pretensje. Ten czarnobiały film o miłości Netflixa zebrał bardzo skrajne recenzje i z pewnością zasługuje na uwagę. 

Netflix: film romantyczny. "Dziewczyna moich koszmarów" (''The Heartbreak Kid'') 2007 r. 

Miesiąc miodowy okazuje się testem dla związku Eddiego i Lili. Mężczyzna szybko orientuje się, że popełnił błąd i jego serce bije do kogoś innego. Czy uda mu się spełnić marzenie o nowej miłości przed końcem turnusu? ''Dziewczyna moich koszmarów'' to znany film romantyczny Netflixa, który bawi za każdym razem tak samo. 

Film na wieczór od Netflixa - ''Perswazje'' (''Persuasion'') 2022 r. 

Anne Elliot pod wpływem nacisków rodziny rezygnuje z prawdziwej miłości. Po upływie ośmiu lat na jej drodze ponownie staje mężczyzna, o którym marzyła przez lata samotności, czy tym razem los będzie dla nich łaskawszy? ''Perswazje'' to film na wieczór od Netflixa, który na długi czas zostaje w pamięci. 

Zobacz też: Film przygodowy i akcji: Netflix ma ich sporo. Wybraliśmy 7 tytułów godnych polecenia

Więcej o: