Hero Fiennes Tiffin po polsku pozdrawia fanki czwartej części serii "After"

W polskich kinach można już oglądać najnowszą, czwartą część uwielbianej przez widzów serii "After". Przed dużym ekranem zgromadziła ona już prawie milion widzów.

Z tej okazji Hero Fiennes Tiffin nagrał specjalne zaproszenie, w którym odważnie podjął się wypowiedzenia kilku słów po polsku: 

 

W najbliższy piątek w sieci kin Cinema City i Helios odbędą się Maratony "After", podczas których najwierniejsi fani będą mogli obejrzeć wszystkie części serii.

Olivia Newton-John i John Easterling"Nigdy nie jest się za starym, aby znaleźć miłość"

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniej-szy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotych-czasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, któ-rą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopa-kiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości? 

Zobacz wideo "After 4. Bez siebie nie przetrwamy" [ZWIASTUN]

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kadr z filmu 'Minionki: Wejście Gru'Chińscy cenzorzy zawsze czujni. Tym razem zmienili zakończenie nowych Minionków

Wyreżyserowany przez Castille Landon i oparty na bestsellerowej książce Anny Todd "After. Bez siebie nie przetrwamy" jest czwartym filmem z serii z Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin w rolach głównych.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl